ACADEMICCOURSES

Obsługa techniczna statków powietrznych kursy Orlando

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Studenci zapisani do programu utrzymania samolotów mogą wziąć różne kursy, aby pomóc im zapoznać się z różnymi systemami i charakterystykami samolotów, takich jak systemy elektryczne, podwozie, ciężar i konstrukcja. Inne kursy zapewniają szczególne umiejętności konserwacyjne, takie jak spawanie statków powietrznych.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

South Orlando jest po prostu poza Orlando, który jest znany na całym świecie do świata Disneya. Jednak South Orlando również zauważyć na jego scenie kolegium. Jest domem dla wielu znanych uczelni.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Obsługa techniczna statków powietrznych i w kraju Stany Zjednoczone, Orlando. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Obsługa techniczna statków powietrznych, Orlando Filter

Kurs technik awioniki

Avionica
Kursy
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
3 miesiące
Język angielski
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Avionica Orlando oferuje kontynuacji szkolenia zawodowego i licencji wymaganych przez podmioty federalne do ćwiczeń i wykonywania zawodu awioniki. Naszym celem jest zebranie r ...

Czytaj więcej