ACADEMICCOURSES

Kursy: Obsługa techniczna statków powietrznych Afryka

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Program obsługi technicznej samolotów ma pomóc studentom dowiedzieć się, jak rozwiązywać problemy, naprawiać i utrzymywać samoloty. Tego typu program może obejmować kursy takie jak systemy podwozia, systemy elektryczne samolotów i montaż elementów konstrukcyjnych.

 

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Obsługa techniczna statków powietrznych i w kraju Afryka. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Obsługa techniczna statków powietrznych, Afryka Filter

Mechanik obsługi technicznej samolotów AMM

43 Air School
Kursy
<
Studia dzienne
<
30 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten kurs może być przepustką do pomyślnej przyszłości w branży utrzymania statków powietrznych - na całym świecie. Dostosowany program nauczania z pomocą organizacji obsługują ...

Czytaj więcej