ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy na poziomie menedżerskim: Nauki o środowisku

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Cele programu badania środowiska obejmują znalezienie sposobów na zwiększenie efektywności energetycznej, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń, zwiększenie świadomości ekologicznej i zachęcania alternatywnego wykorzystania energii. Głównym celem jest dla studentów, aby dowiedzieć się, jak oceniać i rozwiązywać problemy środowiskowe.

 

Zaoczne Szukaj kursów z wybranej dziedziny: Nauki o środowisku. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

8 Wyniki z Nauki o środowisku Filter

NEBOSH międzynarodowa General Certificate

E-Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Bagno

Przygotowanie do podjęcia oficjalny egzamin stać uznawane na całym świecie jako profesjonalny bezpieczeństwa i higieny pracy w międzynarodowych praktyk z tym międzynarodowa Ogólne zaświadczenie z Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (NEBOSH).

NEBOSH międzynarodowy certyfikat techniczny bezpieczeństwa eksploatacji ropy i gazu

E-Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Bagno

Osiągnięcia techniczne NEBOSH Międzynarodowy Certyfikat w ropę i gaz Bezpieczeństwa Operacyjnego pewnie pracować w branży, która jest znana potrzebujemy najlepszych wskazówek bezpieczeństwa i higieny pracy.

Design for Sustainability Online Course - Ekologiczny wymiar

Gaia Education
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 8 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Forres Kanada Shawnigan Lake Tajlandia Prachuap Khiri Khan Brazylia Rio de Janeiro + 7 więcej

Czy chcesz być częścią rozwiązania, a nie częścią problemu? Czy chcesz nauczyć się tworzyć eleganckie rozwiązania starannie dostosowane do biokulturowej wyjątkowości miejsca?

Zmiany klimatu: nauka i globalny wpływ

edX
Online Zaoczne 8 tyg. Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Cambridge

Musimy zrozumieć naukę stojącą za globalnym ociepleniem, aby uniknąć najbardziej szkodliwych i nieodwracalnych skutków zmian klimatu dla ludzi i planety.

Globalna polityka energetyczna i klimatyczna (6 tygodni)

SOAS University of London
Online Zaoczne 6 tyg. Październik 2020 Wielka Brytania Londyn

Kurs globalnej polityki energetycznej i klimatycznej stanowi wprowadzenie do teoretycznego i praktycznego zrozumienia, w jaki sposób opracowywane, kształtowane, promowane i wdrażane są polityki dotyczące energii i zmian klimatu. Ponieważ rynki energii stają się prawdziwie globalne, krajowe polityki energetyczne są coraz bardziej uwikłane w szersze problemy międzynarodowego zarządzania. Jednocześnie pilna potrzeba złagodzenia zmian klimatycznych i przejścia do niskoemisyjnej przyszłości oraz przystosowania się do nich to kolejna warstwa złożoności.

Certyfikat Absolwent inżynierii środowiska w zarządzaniu

University of Technology Sydney
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 0.5 - 1 rok Styczeń 2020 Australia Sydnej + 1 więcej

To oczywiście dotyczy ogólnych aspektów zarządzania środowiskowego odpowiednich do uprawiania specjalistów w nauk inżynieryjnych, planowania, architektury, prawa, geodezji, zdrowia i budynku. Inżynierowie, naukowcy, urbanistów i innych specjalistów pracujących w tej dziedzinie istnieje ważny obowiązek zapewnienia, że ​​negatywne skutki rozwoju na łączną środowiska jest zminimalizowane. Tematyka oferowanych w tej oczywiście przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez wybór przedmiotów obowiązkowych w profesjonalnej inżynierii, zarządzania inżynierii środowiska i fakultatywne.

Seminarium z zarządzania odpadami i zarządzania nimi

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 40 godziny Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Monterrey + 1 więcej

Celem tego programu jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat obowiązujących wymogów prawnych w zakresie gospodarki odpadami i postępowania z nimi w przypadkach praktycznych.

Miejskie narzędzia zarządzania dla zmian klimatycznych

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 3 tyg. Czerwiec 2020 Niderlandy Rotterdam

Kurs Urban Management Tools for Climate Change jest opracowywany wspólnie z UN-HABITAT. Kurs oferuje narzędzia zarządzania dla decydentów miejskich, planistów i ekologów.