Filter
Kursy
Meksyk Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Nauki o środowisku Meksyk

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Cele programu badania środowiska obejmują znalezienie sposobów na zwiększenie efektywności energetycznej, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń, zwiększenie świadomości ekologicznej i zachęcania alternatywnego wykorzystania energii. Głównym celem jest dla studentów, aby dowiedzieć się, jak oceniać i rozwiązywać problemy środowiskowe.

 

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych na świecie. Kraj ma zarówno tropikalnych i umiarkowanych stref dając studentom najlepszy czas tutaj. Jeśli chcesz studiować za kurs w Narodowym Autonomicznym Uniwersytecie Meksyku, to będzie genialne życie z dużo rozrywki w kraju, jak również.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Nauki o środowisku i w kraju Meksyk. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Meksyk

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Celem tego programu jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat obowiązujących wymogów prawnych w zakresie gospodarki odpadami i postępowania z nimi w przypadkach praktyczn ... [+]

cel

Zdobądź podstawową wiedzę na temat obowiązujących wymogów prawnych w zakresie zarządzania odpadami i zarządzania nimi w praktycznych przypadkach.

Zalety programuZidentyfikujesz rozwiązywanie problemów.Poznasz znaczenie zgodności z wymogami prawnymi.Zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci w zarządzaniu i gospodarowaniu odpadami w Twojej firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami.Treść programu

Seminarium na temat zarządzania odpadami i zarządzania nimi składa się z modułu, który łącznie obejmuje 40 godzin nauki.

Moduł 1. Zarządzanie odpadami i zarządzanie nimi (40 godzin)

Podstawowe ogólniki gospodarki odpadami.odpady niebezpieczne.ramy regulac... [-]
Meksyk Monterrey
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku