ACADEMICCOURSES

Kursy: Nauki ścisłe Izrael

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Badania naukowe badają kwestie społeczne, historyczne i filozoficzne za pomocą obserwacji i eksperymentów. Studenci w tej dziedzinie mają okazję uczyć się różnych metodologii, a następnie często mogą wybrać temat, na którym będą przeprowadzane badania.

Izrael, oficjalnie Państwo Izrael jest demokracją parlamentarną, na Bliskim Wschodzie, na południowo-wschodnim brzegu Morza Śródziemnego. Israel 's centrum finansowe jest Tel Aviv, a Jerozolima jest kraj ' s najbardziej zaludnione miasto, jeśli zajęte Wschodnia Jerozolima jest włączone.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Nauki ścisłe i w kraju Izrael. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Nauki ścisłe, Izrael Filter

Exchange Programs: Spring/Winter Semester Abroad

Technion International
Kursy
21 Paź 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Technion’s semester study abroad program in engineering and science is designed to give international students a unique academic experience, as well as a chance to get to ...

Czytaj więcej