ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy na poziomie menedżerskim: Marketing dóbr luksusowych

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Kurs w luksusowych marketingu mogą skupiać się na wszystkich pięciu głównych sektorach luksusowych w tym piękno, biżuteria, moda, turystyki i gastronomii i enologii. Można to zrobić poprzez uczenie się poprzez studia przypadków, a także wizyt edukacyjnych off-site.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów z wybranej dziedziny: Marketing dóbr luksusowych. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

3 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych Filter

Kurs 10-tygodniowy w Made in Italy i przemyśle dóbr luksusowych

Accademia del Lusso
Kursy
Kwi 2021
<
studia niestacjonarne
<
10 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Weź udział w naszym 10-tygodniowym kursie Made in Italy & The Luxury Goods Industry odbywającym się w Mediolanie i zostań ekspertem we włoskim systemie luksusowym.

Czytaj więcej

Kurs: Sesja letnia 2020

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

EIML Paris oferuje studentom z zagranicy możliwość zdobycia podstawowych informacji i uświadomienia sobie, że Luxury to przede wszystkim wyjątkowa sztuka know-how, której prod ...

Czytaj więcej

Marketing i komunikacja luksusu

Haute Future Fashion Academy
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 tyg.
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Letni Campus Marketing & Communication luksusu jest zaprojektowany, aby zapewnić obraz dogłębnej rynku dóbr luksusowych i wprowadzają główne elementy marketingu i komunika ...

Czytaj więcej