ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Marketing dóbr luksusowych Europa

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Przemysł kosmetyczny obejmuje zarówno luksusowe kosmetyki i perfumy. Szkolenie Przemysł mody luksusowej marketingu może zawierać zdobywania wiedzy o kole kolorów w projektowaniu, jak i luksusowych materiałów i tkanin stosowanych w odzieży i akcesoriów.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Marketing dóbr luksusowych i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Europa Filter

Kurs 10-tygodniowy w Made in Italy i przemyśle dóbr luksusowych

Accademia del Lusso
Kursy
Kwi 2021
<
studia niestacjonarne
<
10 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Weź udział w naszym 10-tygodniowym kursie Made in Italy & The Luxury Goods Industry odbywającym się w Mediolanie i zostań ekspertem we włoskim systemie luksusowym.

Czytaj więcej

Kurs: Sesja letnia 2020

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

EIML Paris oferuje studentom z zagranicy możliwość zdobycia podstawowych informacji i uświadomienia sobie, że Luxury to przede wszystkim wyjątkowa sztuka know-how, której prod ...

Czytaj więcej

Marketing i komunikacja luksusu

Haute Future Fashion Academy
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 tyg.
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Letni Campus Marketing & Communication luksusu jest zaprojektowany, aby zapewnić obraz dogłębnej rynku dóbr luksusowych i wprowadzają główne elementy marketingu i komunika ...

Czytaj więcej