Filter
Kursy
Malezja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy: Lotnictwo Malezja

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Badanie w zakresie projektowania, produkcji i eksploatacji statków powietrznych nazywa lotnictwa. Studiowanie tego pola może prowadzić do pracy w konstrukcji statku powietrznego lub badań, a także wielu innych. Część podstawowa znajomość fizyki jest konieczne dla tego pola.

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Lotnictwo i w kraju Malezja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Lotnictwo, Malezja

Aviation Management College

Załoga kabiny lotniczej, znana również jako stewardesa, jest przede wszystkim odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa pasażera podczas lotu. Są również zobowiązane d ... [+]

Załoga kabiny lotniczej, znana również jako stewardesa, jest przede wszystkim odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa pasażera podczas lotu. Są również zobowiązane do zapewnienia komfortu pasażerów, dlatego dobre umiejętności obsługi klienta są tak ważne.

Godziny mogą się różnić, więc kariera pielęgniarki nie jest dla tych, którzy lubią pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 9-5. Ale styl życia to społeczne, przyjazne i czasami egzotyczne - zwłaszcza długodystansowe stanowiska pracy w kabinie, w których będziesz lecieć i zatrzymywać się na światowych lotniskach. To ciężka praca i satysfakcja.

Przystąpienie do kursu AMC Cabin Crew daje wiele korzyści studentom. Wszyscy trenerzy są oficerami wyższej rangi w kabinie. Uczniowie dowiadują się nie tylko tego, co jest napisane w instrukcji obsługi kabiny, ale również z doświadczenia trenera i wskazówek. Zalecamy również, aby uczniowie wymienili linie lotnicze w celu jak najszybszego zatrudnienia. Jednak to zależy od wysiłku i determinacji uczniów.... [-]

Malezja Shah Alam
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku