ACADEMICCOURSES

Kursy Lotnictwo cywilne.Znajdź kursy i krótkie kursy Lotnictwo cywilne

Kursy to świetny sposób na dalsze kształcenie. Możesz go użyć, aby odkryć, które pola Cię interesują, zanim wybierzesz wyższy poziom nauczania.

Czym są kursy w lotnictwie cywilnym? Kursy te są zwykle przeznaczone dla osób, które posiadają już licencję pilota komercyjnego i mogą zawierać lekcje w klasie i wykłady oraz szkolenie z symulatora odrzutowego w wielu sekcjach, a także szkolenia i rozwój. Możesz być również zobowiązany do zdania testu ustnego i pisemnego ze zrozumieniem, testów z matematyki i fizyki lub przeprowadzenia osobistych rozmów kwalifikacyjnych. Kurs może obejmować takie tematy, jak nawigacja, planowanie lotów, prawo lotnicze i komunikacja.

Niektóre korzyści płynące z uczestnictwa w kursach w lotnictwie cywilnym obejmują rozwijanie istniejących umiejętności lotu, aby uczynić cię bardziej kwalifikującym się do awansu w twojej obecnej dziedzinie. Możesz również dowiedzieć się więcej o nawigacji, aby uzyskać więcej pracowników po ukończeniu studiów. Komunikacja w ruchu lotniczym jest kolejną umiejętnością, której możesz się nauczyć Rozwój osobisty w twoim interesie lotu może również przełożyć się na bardziej skoncentrowany wyższy stopień.

Podobnie jak w przypadku każdej wyższej nauki, koszty kursów w lotnictwie cywilnym mogą się różnić w zależności od wyboru szkoły i czasu trwania kursu. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów i opłat, należy skontaktować się z wybraną szkołą.

Istnieje wiele możliwości kariery dla osób podejmujących kursy w lotnictwie cywilnym. Możesz wykorzystać swoją edukację, aby zostać pilotem prywatnego odrzutowca lub latać samolotami komercyjnymi dla osób podróżujących po kraju lub na świecie. Możesz również wykorzystać zdobytą wiedzę w kursie lotnictwa cywilnego, aby zdecydować, czy chcesz zdobyć wyższe wykształcenie, takie jak tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie aeronautyki lub mechaniki lotniczej lub projektowania, co prowadzi do kariery inżyniera.

Istnieje wiele miejsc, w których można wziąć udział w kursach z zakresu lotnictwa cywilnego, w tym lokalnych, poza krajem i za granicą, a także online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z wybranym biurem rekrutacyjnym, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

3 Wyniki z Lotnictwo cywilne Filter

Pilotem - ATPL

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA
Kursy
<
Studia dzienne
<
14 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs pilotażowy prowadzony w ramach Europejskiego załóg ustawodawstwo pozwalające uzyskanie komercyjnego licencję pilota wrz eurodeputowany ocen powiększonej oczywiście IR MCK ...

Czytaj więcej

Oczywiście lotnictwa

AMA Education System
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Delta Air International Aviation Academy, Inc. (DAIAA) został rozpoczęty w 2001 roku przez grupę młodych, idealistycznych pilotów, którzy spodziewali się rosnące zapotrzebowan ...

Czytaj więcej

To takie proste - kultura południowo-zachodnich linii lotniczych (tylko w domu)

University of Tulsa College of Business Administration
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

To tak proste pokazuje, jak zaufanie, szacunek i wsparcie wśród współpracowników zwiększy wydajność i utrzymanie oraz poprawi obsługę klienta i wzrost.

Czytaj więcej