$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy: Angielski w lotnictwie Ameryka Północna

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną. Lotnictwa English Program zapewnia studentom słownictwa branżowego, których potrzebują, aby rozpocząć karierę w bran… Czytaj więcej

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Lotnictwa English Program zapewnia studentom słownictwa branżowego, których potrzebują, aby rozpocząć karierę w branży. Studenci mogą opuścić program, za pomocą specjalnego zestawu struktur językowych, które są oczekiwane w przyszłych perspektyw zatrudnienia.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Angielski w lotnictwie i w kraju Ameryka Północna. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Flying Academy
South Miami Heights, Stany Zjednoczone

ICAO angielski i IFR ENGLISH

ICAO angielski i IFR ENGLISH -
Kursy
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia