ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Litwa

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Litwa. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Kursy angielskiego online

English Language Lab
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Litwa Wilno

Kursy te są bardzo wygodne, jak nasi uczniowie nie muszą opuścić swój dom lub biuro, aby uczyć się angielskiego. Również podczas tych zajęć każdy student dostaje prywatnego nauczyciela, który pracuje indywidualnie z uczniem skupiając się na głównych umiejętności ulec poprawie. Nie podajemy wcześniej kręcono filmy, kierujemy najbardziej zaawansowanych technik nauczania i zapewniają żywe lekcje.

Od 0 do CPL z ATPL (mrożone)

Pilot training center/ Pilotų Mokykla
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Litwa Wilno

Co dostałeś? - CPL - Komercyjne licencję pilota - (IR) Oceny Instrument, (ME) Ocena Wielu silnika, "zamrożone" ATPL - Airline Transport licencji pilota (kurs teoretyczny) z minimum 200 lotu godziny.

MCC - Oczywiście wielu załoga współpraca (samolotu)

Pilot training center/ Pilotų Mokykla
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Litwa Wilno

Oczywiście Wielu Załoga współpraca jest niezbędna do lotu jako członka załogi lotniczej w jeden pilot samolotów (MPA). Jest wymagane pole MCC (lub jest istotna zaleta) wypełnia większości linii lotniczych przed wywiadzie.

Ocena typu szkolenia

Pilot training center/ Pilotų Mokykla
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 30 - 45 dni Wrzesień 2020 Litwa Wilno + 1 więcej

EASA zatwierdzone Litewski ATO "Pilotu Mokykla" ustalił Typ ocena programów szkoleniowych dla wszystkich najbardziej popularnych typów samolotów używanych na zachodnich lotnictwie cywilnym.

Samolotów i śmigłowców licencyjne prywatnego pilota ppl (a) (h)

Pilot training center/ Pilotų Mokykla
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Litwa Wilno

Celem kursu prywatnego pilota PPL (A) jest wyszkolenie pilota studentów latać bezpiecznie i efektywnie pod Regulaminu lotach z widocznością.

Instruktor szkolenia fi ()

Baltic Aviation Academy
Ośrodek kształcenia Skontaktuj się ze szkołą Litwa Wilno

Czy czujesz głębokie zamiłowanie do lotnictwa? Już otrzymałem licencję CPL (A), ATPL (A) lub PPL (А), ale wciąż nie może siedzieć w jednym miejscu? Co jeśli ci powiedział, że można zrobić o wiele więcej z tego? Co jeśli ci powiedział, że można zrobić o wiele więcej z tego?

Ocena typu szkolenia

Baltic Aviation Academy
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2020 Litwa Wilno

Baltic Aviation Academy opracowała programy szkoleniowe dla większości najbardziej popularnych samolotów typu zachodniego, często jako pierwszy w regionie do wprowadzenia programów typu ocena dla nowych typów statków powietrznych.

Modułowa licencji pilota komercyjnego (CPL (A)) Szkolenie

Baltic Aviation Academy
Ośrodek kształcenia 805 godziny Wrzesień 2020 Litwa Wilno

Szkolenie modułowe Licencja handlowa pilota Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą ujednolicić potrzeb z możliwościami.

Zintegrowane szkolenie ATPL

Baltic Aviation Academy
Ośrodek kształcenia 20 - 25 miesiące Wrzesień 2020 Litwa Wilno

Licencja pilota zintegrowanego Przewoźników Powietrznych (ATPL (A)) Program szkolenia jest intensywny program szkoleniowy, którego celem jest pomoc studentom z niewielkim lub braku doświadczenia latania przejścia do kokpitach samolotów komercyjnych wcześniej.