close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie nauczycieli kursy Girona

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania. Osoby, które chciałyby wejść na obszar edukacji, mogą liczyć na program kształcenia nauczycieli na sz… Czytaj więcej

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Osoby, które chciałyby wejść na obszar edukacji, mogą liczyć na program kształcenia nauczycieli na szkolenia. Dzięki tym programom uczniowie mogą przygotować się do wejścia na pole nauczania i pracować z uczniami w klasach K-12. Instrukcja może obejmować zarządzanie klasą, techniki nauczania i przedmiot podstawy programowej. 

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Girona Miasto położone jest w północno-wschodniej Katalonii. Jest stolicą Katalonii prowincji, w Hiszpanii. Liczy, że jest około 100.000 ludzi. To miasto home Uniwersytetu Girona.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Kształcenie nauczycieli i w kraju Hiszpania, Girona. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Girona , Hiszpania

Jest to kurs, podczas którego uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw, analizując różne rodzaje rysunków: tak wiele konkretnych rysunków (osoba, drzewo, dom, rodzina, osoba ... +

Jest to kurs, podczas którego uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw, analizując różne rodzaje rysunków: tak wiele konkretnych rysunków (osoba, drzewo, dom, rodzina, osoba z pióropuszem ...), a także rysunek dziecka, Pugui dla nastolatków lub dorosłych. -
Kursy
Studia dzienne
2 miesiące
Kataloński
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami