ACADEMICCOURSES

Kosmetyka kursy Oakland

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Oakland jest miasto rdzenia na zachodnim wybrzeżu, w Kalifornii, USA. Oakland jest domem niektórych znanych uniwersytetów i akredytowanych. Oakland wyższe konsorcjum i Oakland społeczności i Agencja Rozwoju Gospodarczego pomóc wyższej edukacji w dostawcę usług wspólnych miejskich obiektów.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Kosmetyka i w kraju Stany Zjednoczone, Oakland. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Kosmetyka, Oakland Filter

Program kosmetologiczny

International College Of Cosmetology
Kursy
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Fryzjerstwa nie uczy się z podręczników; uczy się w salonie. Jako student w tym programie będziesz miał okazję pracować z prawdziwymi klientami w naszym salonie studenckim. ...

Czytaj więcej

Program do manicure

International College Of Cosmetology
Kursy
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ekscytująca kariera jest na wyciągnięcie ręki. I palce milionów innych! Niezależnie od tego, czy jest to modny salon, spokojne spa, czy coś pomiędzy, możliwości stylizacji paz ...

Czytaj więcej