close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy w Korea Południowa, Gwangjin-gu

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.Korea Południowa, oficjalnie Republika Korei, jest suwerenny kraj położony w południowej części Półwyspu Koreańskiego. Nazwa "Korea " pochodzi od Goryeo, dynastii, który rządził w średniowieczu… Czytaj więcej

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Korea Południowa, oficjalnie Republika Korei, jest suwerenny kraj położony w południowej części Półwyspu Koreańskiego. Nazwa "Korea " pochodzi od Goryeo, dynastii, który rządził w średniowieczu. Korea Południowa jest teraz demokracja liberalna i potęga gospodarcza. Najbardziej prestiżowe uniwersytety Seoul kompleksowe National University, Korea Zaawansowane Instytut Nauki i Technologii, Yonsei University i Korea University.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Korea Południowa, Gwangjin-gu. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
建国大学
Gwangjin-gu, Korea Południowa

Wydział Muzyczny Konkuk University (ALK) zapewnia wysokiej jakości program szkolenia czołowych profesjonalnych muzyków.

Wydział Muzyczny Konkuk University (ALK) zapewnia wysokiej jakości program szkolenia czołowych profesjonalnych muzyków. -
Kursy
Język angielski, Chiński, Koreański
Mar 2022
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów