ACADEMICCOURSES

Kursy: Kontrola ruchu lotniczego Europa

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

W programie kontroli ruchu lotniczego studenci powinni nauczyć się umiejętności i wiedzy potrzebnej do pracy jako kontroler ruchu lotniczego. Kursy w programie mogą obejmować tematy ogólne, takie jak komunikacja i tematy związane z lotnictwem, takie jak operacje terminalowe i bezpieczeństwo lotów.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Kontrola ruchu lotniczego i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Kontrola ruchu lotniczego, Europa Filter

Dyspozytorka kursu lotniczego

Andorra Aviation Academy
Kursy
<
2 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Aircraft Dispatcher to licencjonowany lotnik certyfikowany przez Administrację Lotnictwa Cywilnego. On / Ona ponosi wspólną odpowiedzialność z kapitanem za bezpieczeństwo i op ...

Czytaj więcej

Służb ruchu lotniczego

Estonian Aviation Academy
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Oczywiście dla inżynierów lotnictwa, trwa cztery lata, a tom studiów jest 240 punktów ECTS. Proces badania dzieli się na trzy fazy:

Czytaj więcej

Zarządzanie systemami łączności lotnictwa i żeglugi

Estonian Aviation Academy
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Podczas studiów studenci specjalności Nawigacja lotnictwo komunikacyjne systemy zarządzania i (Technicy i inżynierowie-to-be) nauczyć się różnych dyscyplin związanych z lotnic ...

Czytaj więcej