ACADEMICCOURSES

Kursy: Kontrola ruchu lotniczego Estonia

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Program kontroli ruchu lotniczego ma na celu przygotowanie studentów do ekscytującego i wymagającego zarządzania ruchem lotniczym. Programy te koncentrują się zazwyczaj na kursach dotyczących bezpieczeństwa lotu, operacji na wieży, komunikacji i lotnictwa.

Estonia jest między innymi znana z lasów (stanowią one prawie połowę terytorium) i jako jedyny kraj w Europie z prawie całkowitego zasięgu sieci 4G. Estonia zapewnia wysoki poziom edukacji i międzynarodowym uznaniem, a wiele uczelni w programach ogłoszenia Kraj studiów w języku angielskim.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Kontrola ruchu lotniczego i w kraju Estonia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Kontrola ruchu lotniczego, Estonia Filter

Służb ruchu lotniczego

Estonian Aviation Academy
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Oczywiście dla inżynierów lotnictwa, trwa cztery lata, a tom studiów jest 240 punktów ECTS. Proces badania dzieli się na trzy fazy:

Czytaj więcej

Zarządzanie systemami łączności lotnictwa i żeglugi

Estonian Aviation Academy
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Podczas studiów studenci specjalności Nawigacja lotnictwo komunikacyjne systemy zarządzania i (Technicy i inżynierowie-to-be) nauczyć się różnych dyscyplin związanych z lotnic ...

Czytaj więcej