ACADEMICCOURSES

Kursy: Kontrola ruchu lotniczego Andora

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Przygotowanie do kariery w zakresie kontroli ruchu lotniczego zaczyna się od ukończenia programu studiów. Programy te powinny uczyć uczniów o bezpieczeństwie lotu, podstawach lotnictwa i operacjach wieży, a także przygotowywać ich do wymagań kariery poprzez takie klasy, jak komunikacja.

Andora może być doskonałym miejscem do studiowania za granicą. Położony między Francją i Hiszpanią, istnieją również wspólnych programów edukacyjnych między krajami. Kataloński, hiszpański, portugalski i francuski to, że świetne miejsce dla studentów językowych również.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Kontrola ruchu lotniczego i w kraju Andora. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Kontrola ruchu lotniczego, Andora Filter

Dyspozytorka kursu lotniczego

Andorra Aviation Academy
Kursy
<
2 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Aircraft Dispatcher to licencjonowany lotnik certyfikowany przez Administrację Lotnictwa Cywilnego. On / Ona ponosi wspólną odpowiedzialność z kapitanem za bezpieczeństwo i op ...

Czytaj więcej