ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Komunikacja Korea Południowa

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Komunikacja jest najbardziej kluczową umiejętnością w biznesie. Z dyplomem magistra w komunikacji, można ćwiczyć i stać się bardziej komfortowo z pisemnej, komunikacji werbalnej i technologicznych.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Komunikacja i w kraju Korea Południowa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Komunikacja, Korea Południowa Filter

Umiejętności Negocjacyjne

University of Washington Foster School of Business
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
2 dni
Ośrodek kształcenia

Rozwijanie umiejętności analizy i negocjacje struktury i głębszego zrozumienia swojego osobistego stylu negocjacji. Dowiedz się praktyczne rozwiązania i pozytywne podejście do ...

Czytaj więcej

Informacje i komunikacja

韩国开放网络大学
Kursy
Mar 2021
Język angielski
Chiński
Język japoński
Koreański

Wydział Informatyki i Nauk Informacyjnych projektuje i prowadzi systematyczny program nauczania od podstaw do technologii stosowanych w celu kultywowania praktycznych profesjo ...

Czytaj więcej