$close

Filtry

Zobacz wyniki

Przywództwo kursy San Bernardino

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.Master 's przywództwa pomoże rozwijać w każdej dziedzinie. Stopień nauczy technik przywódczych, które mogą być dostosowane w swoim sektorze specjalizacji. Maj… Czytaj więcej

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Master 's przywództwa pomoże rozwijać w każdej dziedzinie. Stopień nauczy technik przywódczych, które mogą być dostosowane w swoim sektorze specjalizacji. Mając to doświadczenie przywództwa i wiedzę będą napędzać się na korporacyjnej drabinie.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

San Bernardino to miasto w Kalifornii, USA. Miasto jest siedzibą Perris Hill Park, Fiscalini Field, strzelnica, szlaki turystyczne, Balir Park, Shandin wzgórza i małe górskie są główne ośrodki rekreacyjne miasta. Ośrodki te uczynić miasto zdrowe i tętniące życiem miejsce do życia i nauki. "

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Przywództwo i w kraju Stany Zjednoczone, San Bernardino. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
California State University, San Bernardino School of Entrepreneurship
San Bernardino, Stany Zjednoczone

NAJNOWSZY program Minor, który łączy kreatywność i innowacyjność! CSUSB College of Arts & Letters wraz z CSUSB School of Entrepreneurship z dumą przedstawia tę ekskluzywną ... +

NAJNOWSZY program Minor, który łączy kreatywność i innowacyjność! CSUSB College of Arts & Letters wraz z CSUSB School of Entrepreneurship z dumą przedstawia tę ekskluzywną pomniejszą dziedzinę ukierunkowanych studiów... The Minor in Entrepreneurship in the Arts jest skierowany do studentów College of Arts and Letters, którzy poszukują połączyć swój podstawowy obszar studiów w dziedzinie sztuki i nauk humanistycznych z przedsiębiorczością. W szczególności celem tego nieletniego jest edukowanie uczniów w zakresie natury i dostępności przedsiębiorczości, celebrowanie, odkrywanie i wykorzystywanie ich wrodzonej kreatywności jako studentów kierunków artystycznych i humanistycznych oraz nauczenie ich praktycznych zestawów umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, które będą musieli być w stanie łączyć swoją specjalizację z przedsiębiorczością, gdy chcą dalej rozwijać swoją karierę po ukończeniu studiów. -
Kursy
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia