ACADEMICCOURSES

Kształcenie na odległość Kursy w Kanada, Londyn

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Londyn miasto w Kanadzie jest lubiany zarówno przez krajowych i zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają tutaj, aby podnieść swoje wykształcenie. Z miasta hosting, niektóre z głównych instytutów kształcenia w regionie, takich jak Kolegium Fanshawe i University of Western Ontario, fakt ten w pełni odzwierciedla, jak edukacja jest bardzo cenione.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów w wybranym kraju: Kanada, Londyn. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Londyn, Kształcenie na odległość Filter

Światowe targi Fanshawe

Fanshawe College
Kursy
02 Paź 2020
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;5 godziny
Język angielski
Online

Z przyjemnością przedstawiamy targi Fanshawe's Worldwide Fair - DARMOWĄ serię wirtualnych targów edukacyjnych, zaprojektowanych w celu zaprezentowania uczelni, naszych program ...

Czytaj więcej

EAP - język angielski dla celów akademickich

Fanshawe College
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
8&nbsp;-&nbsp;80 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

10-poziomowy program EAP firmy Fanshawe jest certyfikowany przez Canadian Canada i spełnia wymagania językowe dotyczące przyjęcia na Western University, Fanshawe i wiele innyc ...

Czytaj więcej