$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.Nauka przynajmniej elementarne aspekty języka japońskiego jest niemal niezbędne, jeśli osoba zamierza pracować dla międzynarodowych korporacji, firm high-tech lub agencje rządowe. Język japoński używany przez ponad 130 milionów ludzi (gł… Czytaj więcej

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Nauka przynajmniej elementarne aspekty języka japońskiego jest niemal niezbędne, jeśli osoba zamierza pracować dla międzynarodowych korporacji, firm high-tech lub agencje rządowe. Język japoński używany przez ponad 130 milionów ludzi (głównie w Japonii i sąsiednich wysp), stanowi jeden z ważniejszych językach świata, który jest również używany w innych krajach azjatyckich, jak również.

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Były kapitał japoński Kyoto jest jednym z największych miast świata. To miejsce słynie z rozległej infrastruktury i turystyki. Uczelnie takie jak Kyoto University i Doshisha University są również bardzo popularne i różne studenci pochodzą z roku na rok na studia w tych uczelniach.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Japoński i w kraju Japonia, Kioto. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Japonii
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
MA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Hanazono University
Kioto, Japonia

Zwiększenie znajomości języka japońskiego wymaganego do nauki w college'u oraz pogłębienie zrozumienia współczesnego społeczeństwa i kultury japońskiej. Na zajęciach pierwszeg ... +

Zwiększenie znajomości języka japońskiego wymaganego do nauki w college'u oraz pogłębienie zrozumienia współczesnego społeczeństwa i kultury japońskiej. Na zajęciach pierwszego semestru problemy społeczne będą wprowadzane przez prowadzącego; uczniowie na zmianę prezentują te problemy i wspólnie je omawiają. W drugim semestrze studenci będą rozważać problemy współczesnego społeczeństwa japońskiego w porównaniu z obecną sytuacją własnego kraju. -
Kursy
Język japoński
Ośrodek kształcenia