Filter
Kursy
Norwegia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy: Języki Norwegia

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Języki i w kraju Norwegia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Języki, Norwegia

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
American College of Norway

Kurs ten uczy i wymaga, aby uczniowie aktywnie ćwiczyli umiejętności i konwencje związane z czytaniem i pisaniem akademickim. ... [+]

Pamiętaj, musisz zapisać się na studia doktoranckie w American College of Norway, co oznacza, że ​​musisz studiować 5 naszych kursów (łącznie 15 kredytów). Będziemy z Państwem komunikować się w celu omówienia, które z naszych innych kursów chcesz dodać.

Kurs ten uczy i wymaga, aby uczniowie aktywnie ćwiczyli - Umiejętności i konwencje związane z czytaniem i pisaniem akademickim. Z naciskiem na 3-4 skomplikowane i interdyscyplinarne odczyty w semestrze (odczyty, które nadal kształtują aktualną myśl w akademii), kurs wyzwala uczniów do wykonywania wyrafinowanych umiejętności retorycznych, które są powszechnie związane z wykształceniem liberalnym. Studenci, w odpowiedzi na piśmie do tych odczytów, otrzymują pisemne zadania, które zapewniają praktykę w analizie, syntezie i zastosowaniu krytycznych paradygmatów. ... [-]

Norwegia Moss
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku