ACADEMICCOURSES

Kursy w Izrael, Kfar Giladi

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Izrael ma 8 uniwersytetów i naukowo nadzorowane przez Radę Główną Szkolnictwa Wyższego w Izraelu. Kraj jest wśród krajów, które mają wysoki wskaźnik rekrutacji uczelni na świecie. Mają przyjazny stosunek ucznia nie tylko do lokalnych studentów, ale także do studentów.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Izrael, Kfar Giladi. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Warsztaty ptasiej parazytologii na szlaku wędrownym

מכללת תל-חי
Izrael, Kfar Giladi
Kursy
Listopad 2019
<
W pełnym wymiarze godzin
<
6 dni
23 Aug 2019
Język angielski
Stacjonarne

Ten kurs ma na celu wprowadzenie i przegląd głównych tematów związanych z pasożytnictwem ptaków, migracją i biologią hodowli. Odbędzie się on w dolinie Hula w Izraelu, uznanym ...

Czytaj więcej