ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Islandia

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Jedną z charakterystycznych cech Islandia 's systemu szkolnictwa wyższego jest czteroletni kurs. Po ukończeniu licencjat, Uniwersytet Icleand często mają stypendia dla studentów, którzy mogą chcieć dalszych badań magisterskie i doktoranckie. Opiera się ona w Vesturbær, Reykjavik i została założona w 1911 roku.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Islandia. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Psychologii pozytywnej w trakcie pracy

NIVA Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 dni Islandia Reykjavík

Celem kursu jest przedstawienie i omówienie niektórych kluczowych pojęć - zaangażowania przykładem pozytywnej pracy, przywództwa i umiejętne pracy - w życiu praca psychologii pozytywnej. Nacisk zostanie położony również na praktycznych działań i pozytywnych działań budujących w pracy i zasobów osobowych.

Wdrażanie i ocenę organizacyjną interwencje kurs

NIVA Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 dni Islandia Reykjavík

Ponieważ badania interwencja staje się coraz bardziej powszechne w ciągu ostatniej dekady, potrzeba, aby dowiedzieć się, jak oceniać takie badania w sposób, który zwiększa naszą wiedzę na temat w jaki sposób i dla kogo, dlaczego interwencje pracy wzrosła.

Zintegrowany kurs profesjonalnego programu pilotażowego (IPPP)

Keilir Academy in Iceland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 24 - 24 miesiące Styczeń 2020 Islandia Reykjavík

Zintegrowany profesjonalny program pilotażowy jest przeznaczony dla studentów bez wcześniejszego doświadczenia lub ograniczonych. Jest to wysoce zorganizowany i wszechstronny program, który koncentruje się na twoim celu, jakim jest zostanie Pierwszym Oficerem w linii lotniczej, takiej jak Icelandair, Skandynawskie Linie Lotnicze, Norwegian lub Ryanair.