Intensywny angielski kursy - Search tutaj na kursy i kursy krótkich Intensywny angielski

Kursy Intensywny angielski.Znajdź kursy i krótkie kursy Intensywny angielski

Studenci ubiegający się o stopnie zwykle zapisują się na kursy. Kursy te koncentrują się na konkretnym obszarze tematycznym i zazwyczaj trwają przez jeden semestr. Po ukończeniu kursu studenci zazwyczaj otrzymują zaliczenie za godziny spędzone w klasie. W niektórych przypadkach ten kredyt pomaga im przejść do ukończenia szkoły.

Co to jest kurs intensywnego języka angielskiego? Jest to klasa stworzona, aby pomóc uczniom, którzy chcą stać się bardziej zaawansowani w mówieniu, pisaniu i czytaniu po angielsku. Większość studentów bierze udział w kursie, aby mogli kontynuować naukę na uniwersytecie anglojęzycznym; inni biorą to, aby poprawić swoje umiejętności językowe. Niektóre szkoły po ukończeniu kursu wydają świadectwo ukończenia kwalifikującym się studentom. Istnieje wiele szkół oferujących tego typu szkolenia, a wiele z nich posiada wykwalifikowanych instruktorów.

Kurs intensywnej nauki języka angielskiego oferuje wiele korzyści. Wielu studentów uważa, że ​​mogą uzyskać lepszą edukację, gdy są kompetentni w tym języku. Ponieważ program jest projektowany w szybszym tempie, studenci zwykle nie tracą czasu na czekanie na dodatkowe zajęcia szkolne. Co więcej, szybko rozwijające się środowisko do nauki często ułatwia zrozumienie.

Koszt kursu akademickiego zależy od wybranej szkoły. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, najlepiej sprawdź koszty szkoły, do której chcesz uczęszczać. Mogą udzielić ci szczegółowych informacji na temat czesnego i innych opłat.

Po ukończeniu tego kursu uczniowie zwykle przechodzą do dalszego kształcenia. Jednak niektórzy podejmują ten kurs, aby mogli być bardziej wartościowi w miejscu pracy. Istnieje wiele różnych ról zawodowych, które mogą wykorzystywać wiedzę nauczaną w tej klasie. Jednak bardzo często przedsiębiorcy i kobiety biznesu biorą udział w tym kursie.

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, znajdź szkołę, która może ci pomóc. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy. 

Czytaj więcej

Praktyki

am Language Studio
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Malta Sliema

am Language Studio oferuje możliwość udziału w ekscytującym stażu na Malcie! Zdobądź praktyczne doświadczenie, popraw swój angielski, a także odkryj piękno Malty i wszystko, co ma do zaoferowania. Jednocześnie będziesz mógł spotkać wiele nowych osób z całego świata, aby dzielić się tym doświadczeniem z Tobą! [+]

am Language Studio oferuje możliwość udziału w ekscytującym stażu na Malcie! Zdobądź praktyczne doświadczenie, popraw swój angielski, a także odkryj piękno Malty i wszystko, co ma do zaoferowania. Jednocześnie będziesz mógł spotkać wiele nowych osób z całego świata, aby dzielić się tym doświadczeniem z Tobą!

Czy wiesz, co to jest staż?

Staże zapewniają doświadczenie w świecie rzeczywistym tym, którzy chcą odkryć lub zdobyć wiedzę i umiejętności wymagane do podjęcia konkretnej kariery. Głównym celem jest zdobycie doświadczenia zawodowego. Zapamiętaj! Staż to nie tylko tymczasowa praca. Może to być pomost do pracy Twojego życia lub eksperyment w interesującej Cię karierze!... [-]


Intensive English Program

University of Southern Indiana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 tygodnie September 2018 Stany Zjednoczone Evansville

Witamy na University of Southern Indiana (USI) Intensive English Program (IEP)! Jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc Państwu na wszelkie pytania i mieć cię tutaj w Heartland Ameryki! [+]

Witamy na University of Southern Indiana (USI) Intensive English Program (IEP)! Jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc Państwu na wszelkie pytania i mieć cię tutaj w Heartland Ameryki!

Intensive English Program (IEP) w USI oferuje program przeznaczony dla studentów wszystkich poziomów znajomości języka angielskiego w oparciu o potrzeby i zainteresowania uczniów. Jako student IEP, będziesz miał możliwość dowiedzieć się side-by-side ze studentami z całego świata w programie jakości języka angielskiego zatrudnia instruktorów ekspertów.

Zalety naszego programu obejmują:

Małe klasy, które pozwalają na większą interakcję i klasy razem jeden na jeden z instruktorów Koszty przystępne cenowo i konkurencyjne Warunkowe przyjęcie do uczelni po ukończeniu IEP Indywidualne doradztwo akademickie dla studentów Przygotowanie TOEFL Instrukcja wspomagane komputerowo Dostęp do urządzeń komputerowych i biblioteki w kompleksowej uczelni Zajęcia pozalekcyjne i udział w życiu studenckim Obudowa w stylu apartament kampusie Specjalistyczne zajęcia w oparciu o przyszłości głównym lub zainteresowania, takich jak angielski dla celów akademickich, biznesowych języku angielskim i nie tylko Przyjazna atmosfera i bezpieczne środowisko Umiarkowany klimat Pomoc w procesie wizowym ... [-]

Intensive English Program Tennessee

The University of Tennessee at Martin
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 20 - 25 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Martin

Przyjdź i uczyć się angielskiego w bezpiecznym i pięknym mieście Martin, Tennessee [+]

Przyjdź i uczyć się angielskiego w bezpiecznym i pięknym mieście Martin, Tennessee!

ĆWICZENIA

20-25 godzin zajęć są oferowane we wszystkich umiejętności: gramatyka, pisanie, czytanie, słuchanie / mówienie. Przygotowanie TOEFL, GMAT i inne przygotowania umiejętności są dostępne.

POZIOMY

Istnieje sześć poziomów nauczania, od początku do zaawansowanego.

WARUNKI

Istnieje sześć terminy w roku. Jesienią i wiosną semestry, warunki są osiem tygodni. W okresie letnim, są dwa terminy pięciu tygodni.

HARMONOGRAM

Od 9:00 do 15:00 z jednym godzinna przerwa na lunch (4-5 godzin zajęć dziennie).

TESTY / LOKALIZACJA

Umieszczenie Michigan English Test podana jest do wszystkich nowych studentów na pierwszy dzień terminu do umieszczenia w poziomie. ITP TOEFL jest oferowana w końcu każdego terminu do 30 dolarów.... [-]


Program Intensywny Angielski

American English Institute
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 8 tygodnie September 2018 Stany Zjednoczone Riverside

Intensywny English Program pomaga uczniom poprawić swoją znajomość języka angielskiego szybko, aby odnieść sukces w warunkach akademickich USA. [+]

Intensywny English Program pomaga uczniom poprawić swoją znajomość języka angielskiego szybko, aby odnieść sukces w warunkach akademickich USA. Każda sesja 8-tygodniowy obejmuje:

5 poziomów angielski od początkującego do zaawansowanego 20 godzin lekcyjnych tygodniowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 12pm i 1pm do 2:00 pm Kursy w zakresie czytania, pisania, gramatyki, słuchania i mówienia tygodniowo Studenci ukończą jeden poziom w sesji 8 tygodni. Studentów na poziomie początkującym z powodzeniem może osiągnąć poziom zaawansowany języka angielskiego w jednym roku!

Aby przejść poziom

Studenci muszą otrzymać nie niższej niż C lub 1.7 w wszystkich kursów i musi utrzymać całkowitą GPA 2,0, aby przejść do następnego poziomu. Studenci, które otrzymują C- lub 1.7 w dowolnym oczywiście może być konieczne powtórzenie kursu w gestii dyrektora w porozumieniu z instruktorów. Wszystkie sesje obejmują quizy, testy i egzaminy końcowe.... [-]


Program Intensywny Angielski

University of Central Missouri
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Warrensburg

Intensive English Program (IEP): Idealny dla studentów, którzy chcą uczestniczyć w kolegium lub na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych i, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego dla celów akademickich. Program zawiera czytania, pisania, gramatyki, umiejętności komunikacyjne, umiejętności badawcze, słownictwo ... [+]

Intensive English Program

Intensive English Program (IEP): Idealny dla studentów, którzy chcą uczestniczyć w kolegium lub na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych i, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego dla celów akademickich. Program zawiera czytania, pisania, gramatyki, umiejętności komunikacyjne, umiejętności badawcze, słownictwo, wymowa i kultury amerykańskiej. Studenci uczestniczą także w kilku działaniach; tj. wyjazdy na zakupy, imprezy sportowe i pikniki. IPN ma cztery 8-tygodniowe sesje roku, po dwa w upadku i dwa na wiosnę.

Lato 2014

Sesja 1 - 2 czerwca (pierwszy dzień zajęć) (tylko jedna sesja w lecie)

Spadek 2014... [-]


Program Intensywny Angielski

OPMI Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 200 godziny September 2018 Stany Zjednoczone New York + 1 więcej

Student zapisujący się do Intensywnych Programów Angielskich w OPMI może podjąć 8 kolejnych poziomów w kursie. [+]

Informacje o programie

Poziom 6 [-]

Pół-intensywny Program Angielski

ELS Language Centers
Stacjonarne September 2018 Stany Zjednoczone Princeton

Ucz się angielskiego, mając jednocześnie swobodę poznawania swojego otoczenia. Program pół-intensywny języka angielskiego ELS pomaga wzmocnić umiejętności komunikacji w języku angielskim w klasie, a następnie pozwala ci na absorbowanie otoczenia i ćwiczenie nowych umiejętności. Twoje poranne lekcje skupią się na podstawowych elementach znajomości języka angielskiego: struktura i praktyka mówienia lub nauka języków obcych, wzbogacanie słownictwa i lekcja w centrum technologii językowej. Po południu będzie można zwiedzić okolicę. [+]

O programie

Ucz się angielskiego, mając jednocześnie swobodę poznawania swojego otoczenia. Program pół-intensywny języka angielskiego ELS pomaga wzmocnić umiejętności komunikacji w języku angielskim w klasie, a następnie pozwala ci na absorbowanie otoczenia i ćwiczenie nowych umiejętności. Twoje poranne lekcje skupią się na podstawowych elementach znajomości języka angielskiego: struktura i praktyka mówienia lub nauka języków obcych, wzbogacanie słownictwa i lekcja w centrum technologii językowej. Po południu będzie można zwiedzić okolicę.

Program

Key Language Skills: słuchanie, wymowa, mówienie i słownictwo

Applied Learning: W Stanach Zjednoczonych skontaktuj się z America! pozwala spotkać się z rodowitymi anglojęzycznymi osobami, ćwiczyć konwersację podczas korzystania z prawdziwego angielskiego, słuchać wykładowców i uczestniczyć w lokalnych wycieczkach... [-]


Intensywny Kurs Języka Angielskiego

Moraine Valley Community College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Palos Hills

Nasz program intensywnej nauki języka angielskiego służy uczniom, których językiem ojczystym nie jest angielski. Dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe, ten program może przygotować Cię do lekcji angielskiego na poziomie college'u. [+]

INTENSYWNY JĘZYK ANGIELSKI

Nasz program intensywnej nauki języka angielskiego służy uczniom, których językiem ojczystym nie jest angielski. Dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe, ten program może przygotować Cię do lekcji angielskiego na poziomie college'u.

Uczniowie potrzebują podstawowej znajomości języka angielskiego, aby pomóc im w klasie i zrozumieć materiały.

Podczas zajęć studenci mogą liczyć na zajęcia, które odbywają się pięć razy w tygodniu, z jedną do czterech godzin dziennie. Otrzymujesz osobistą uwagę, która pomaga rozwijać twoje umiejętności i pozwala ćwiczyć.

Oferujemy lekcje angielskiego na poziomie początkowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Podkreślane są umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania.... [-]


Intensywny Program W Języku Angielskim (iep)

University of the South Pacific USP
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Fidżi Suva

Intensywny angielski program ma na celu umożliwienie studentom korzystania z języka angielskiego w celach społecznych, do nauki i pracy. Równie ważna jest umiejętność słuchania, mówienia, czytania i pisania. Dwadzieścia jeden godzin zajęć rozpoczyna się w ciągu 10 (dziesięciu) tygodni, aby zapewnić uczniom korzystanie z łącznej liczby godzin przyznanych na semestr. [+]

Intensywny angielski program ma na celu umożliwienie studentom korzystania z języka angielskiego w celach społecznych, do nauki i pracy. Równie ważna jest umiejętność słuchania, mówienia, czytania i pisania. Dwadzieścia jeden godzin zajęć rozpoczyna się w ciągu 10 (dziesięciu) tygodni, aby zapewnić uczniom korzystanie z łącznej liczby godzin przyznanych na semestr.

Program

Program nauczania IEP opiera się na tematyce, a większość czytań, słownictwa i dyskusji na temat klasy skupia się na temacie tygodnia. Jednak do tego dochodzi do skoncentrowania się na każdym z makro-umiejętności: czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu, a także wyraźnym postępie w gramatyce przez poziom początkujący / elementarny do średniozaawansowanego / średnio zaawansowanego do zaawansowanego. Nauka odbywa się zarówno wewnątrz, jak i poza nią. Zajęcia są niewielkie, a uczniowie indywidualnie biorą udział w doświadczonych instruktorach.... [-]


Kurs: Intensywne ESL 10-tygodniowe

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 tygodnie October 2018 Stany Zjednoczone Irvine

Przygotuj się na studia na poziomie uniwersyteckim, awans zawodowy lub na osiągnięcie osobistych celów w akredytowanym przez CEA, akademicko zorientowanym, 10-tygodniowym, intensywnym kursie angielskiego jako drugiego języka. [+]

Przegląd

Przygotuj się na studia na poziomie uniwersyteckim, awans zawodowy lub na osiągnięcie osobistych celów w akredytowanym przez CEA, akademicko zorientowanym, 10-tygodniowym, intensywnym kursie angielskiego jako drugiego języka.

KorzyściPoznaj program zaufany od ponad 35 lat, aby wesprzeć Cię w osiąganiu celów akademickich, zawodowych i osobistychUcz się z oddanymi, świetnie wyszkolonymi nauczycielami, mającymi średnio ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu, którzy są zaangażowani w utrzymanie najwyższych standardów osiągnięć uczniówUczęszczaj na małe zajęcia - zwykle około 16 uczniówKorzystaj z angażujących, interaktywnych zajęć z rygorystycznym programem nauczania, który kładzie nacisk na autentyczne użycie języka w akademickich, biznesowych i społecznych kontekstachDoskonal swoje umiejętności na wyższych zajęciach z wyboru w takich tematach, jak idiomy, zaawansowana wymowa, zaawansowana rozmowa, angielski biznesowy, zaawansowane słownictwo, zaawansowana gramatyka oraz przygotowanie iBT i IELTSPoćwicz swój angielski i dowiedz się o życiu w kampusie dzięki przyjacielowi UCI w The Communication ClubNaucz się korzystać z najnowocześniejszych technologii i metodologiiPrzygotuj się na wyższe wyniki w testach TOEFL i IELTSWymaganiaDostępne dla studentów w wieku 17 lat i starszych na wszystkich poziomach znajomości języka angielskiegoAby wziąć udział w tym programie w pełnym wymiarze godzin, musisz uzyskać wizę studencką (F-1)Czy Twoim celem jest zwiększenie wyniku TOEFL lub IELTS?... [-]

Intensywne Kursy Angielskiego Dla Studiów Uniwersyteckich

Massachusetts International Academy
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry January 2019 Stany Zjednoczone Marlborough

Studenci zwiększenia znajomości języka angielskiego podczas przygotowań do studiów uniwersyteckich z jednym z naszych szkół partnerskich [+]

Studenci mają do wyboru dwie opcje dopuszczenia:

Wstęp Maia tylko - w celu zbadania możliwości uczelni w USA Wstęp na MAIA & uczelni partnerskiej - warunkowego dopuszczenia do uniwersytetu przed przybyciem do USA

Studenci Massachusetts International Academy (MAIA) skupiając się na rozwijaniu słuchania, mówienia, czytania i pisania, a jednocześnie przygotowuje się do wymagań akademickich studiów uniwersyteckich w USA. Cele nauczania MAIA to:

zapewnienie ESL instrukcji odpowiednie dla angielskiej poziomie biegłości uczniów doskonalić umiejętności akademickich uczniów do przyszłego sukcesu akademickiego [-]

Intensywne Lub Pół-intensywne Instrukcji Pięciu Dni W Tygodniu

The New England School of English
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 16 tygodnie September 2018 Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

NESE program nauczania jest podzielony na 10 poziomów intensywnego nauczania. W każdym poziomie, można uczęszczać na zajęcia codziennie od obu 9:00 - 03:15 każdego dnia (Intensywny Program) lub od 9: 00-12: 30 (średnio intensywny program). [+]

NESE program nauczania jest podzielony na 10 poziomów intensywnego nauczania. W każdym poziomie, można uczęszczać na zajęcia codziennie od obu 9:00 - 03:15 każdego dnia (Intensywny Program) lub od 9: 00-12: 30 (średnio intensywny program). Dodatkowo, w zależności od celów i potrzeb, możesz uczestniczyć w niektórych planowych i po-szkolnych kursów, które oferujemy.

Maksymalna ekspozycja na autentycznych materiałów Mimo, że są zobowiązane do podręczników dla klas, a będziesz mieć pracę domową z nich, należy być przygotowanym na wiele więcej! W klasie, można przeczytać gazety i czasopisma, filmy oglądać, odgrywanie ról, wykonać ćwiczenia w pracowni komputerowej, a wywiad Amerykanów. NESE Program ma na celu dać Ci maksymalną ekspozycję na autentycznych materiałów jak najszybciej. Wynik: uczysz się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe.... [-]


Eli English Course

Henry Ford College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Detroit

Jeśli jesteś zainteresowany w nauce języka angielskiego jako drugiego języka, English Language Institute HFC (ELI) jest dla ciebie. ELI oferuje instrukcja w języku angielskim i kultury amerykańskiej. Nasz intensywny program angielskiego przygotowuje do sukcesu w kolegium poziomu kursów języka angielskiego, zatrudnienia, która wymaga pisemnego i ustnego biegłość w języku angielskim i testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) egzaminu. [+]

Jeśli jesteś zainteresowany w nauce języka angielskiego jako drugiego języka, English Language Institute HFC (ELI) jest dla ciebie. ELI oferuje instrukcja w języku angielskim i kultury amerykańskiej. Nasz intensywny program angielskiego przygotowuje do sukcesu w kolegium poziomu kursów języka angielskiego, zatrudnienia, która wymaga pisemnego i ustnego biegłość w języku angielskim i testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) egzaminu.

Oferujemy dziennie i wieczorne zajęcia w języku angielskim pisania, gramatyki, czytania, mówienia, słuchania i umiejętności uczenia się. Oferujemy również zajęcia w zaawansowanej gramatyki, wymowy / rozmowy i przygotowania TOEFL. można rozwijać swój angielski poprzez interakcje małych i dużych grup, a nasze entuzjastyczne i dedykowane instruktorzy pomogą Ci spełnić swoje cele.... [-]


Intensive English Program

Bilingual Education Institute
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 7 tygodnie Stany Zjednoczone Houston

Intensive English Program bei zapewnia dyspozycję jakości dla naszych uczniów, motywowanie ich do osiągnięcia w dziedzinach akademickich, biznesowych oraz w społecznościach lokalnych i globalnych. [+]

Intensive English Program bei zapewnia dyspozycję jakości dla naszych uczniów, motywowanie ich do osiągnięcia w dziedzinach akademickich, biznesowych oraz w społecznościach lokalnych i globalnych. W tych obszarach, studenci są uprawnione w ramach komunikacji i uczenia się języków obcych. Nasz program ma na celu opracowanie doświadczenie całego języka studenta. Integrujemy gramatyki, słuchania, mówienia, czytania, pisania, słownictwa, idiomów, wymowy i amerykańskiej kultury. Działania i teksty wykorzystywane są oparte na realnych przedmiotów znajdujących się w instytucjach szkolnictwa wyższego.

OFERUJEMY: Rano Intensive English Program Od poniedziałku do piątku 08:30 - 12:30 Harmonogram Lab: od poniedziałku do piątku (13:00, 5: południe) Koszt: $ 1,750.00 (nie obejmują materiałów lub rejestracji) ... [-]

Intensive English Program (IEP)

Texas A&M University Texarkana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 tygodnie August 2018 Stany Zjednoczone Texarkana

Intensywny English Program (IEP) przygotowuje studentów do międzynarodowych sukcesów w programach akademickich lub profesjonalnych karier, oferując naukowo wyzwaniem, zaangażowanie i satysfakcję doświadczenia edukacyjne i usługi wsparcia dla studentów. [+]

Intensive English Program (IEP) Nasza misja

Misją Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) Intensive English Program (IEP) jest zgodna z misją uczelni, która ma zapewnić studentom możliwość zdobywania wiedzy, zdolności i umiejętności, aby stać się liderami w swoim zawodzie i na przygotowanie się do możliwości służenia w środowisku globalnym.

Test IEP Program TAMUT za ma na celu zapewnienie globalnych, międzynarodowych doświadczeń dla studentów i wykładowców TAMUT co znalazło odzwierciedlenie w jego misji. Dla studentów i uczonych, program ma do zaoferowania naukowo wyzwaniem, zaangażowanie i nagradzanie doświadczeń edukacyjnych poprzez oferowanie wysokiej jakości języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) nauczania i pomocy dla studentów usług. Poprzez indywidualne podejście, nasza administracja IEP i wydział starają się pomóc studentom uczestniczy w opracowywaniu lingwistyczne, akademickie i zawodowe umiejętności, które pomogą w ich nabyciu umiejętności kulturowych adaptacyjnych niezbędnych do funkcjonowania i odnieść sukces w globalnym społeczeństwie, w którym angielski jest podstawowym język komunikacji.... [-]