ACADEMICCOURSES

Kursy Instruktor lotów.Znajdź kursy i krótkie kursy Instruktor lotów

Czy jesteś zainteresowany w nauczaniu innych latać lub są po prostu latanie buff siebie, kursy instruktorskie lotu oferują sposób na przejście do tej kariery lub po prostu realizować swoje hobby. Biorąc te kursy jeszcze bardziej swoje możliwości pilotażu lub dają szersze okno na świat z lotu.

Być może zastanawiasz się, co dokładnie jest instruktorem kursu lotu tak? Kursy instruktorskie lotnicze oferują krok po kroku, kompleksowego nauczania w obsadzania różnych typów samolotów, w szczególności samolotów jednosilnikowych. Typowe kursy łączenie nauki w klasie z rąk na czas latania. Minimalne wymagania dotyczące czasów pływające w zależności od kraju i instytucji. Kursy instruktorskie lotu są oferowane przez akredytowanych szkół na całym świecie i rozpocząć się w różnych porach roku. Kursy odbywają się w oparciu o czas, a nie oparte na semestr z powodu sekwencyjnej natury nauczania lotnictwa.

Osoby wybrać się kursy instruktorskie dla lotu z różnych powodów, choć przede wszystkim, aby uzyskać licencję swojego instruktora. Kursy oferują gruntowne szkolenie w zakresie praktyk w dziedzinie lotnictwa i aeronautyka.

Koszty związane z kursów instruktorskich lotów znacznie różnić. Rozważania podstawowe obejmują lokalizację szkoły lub uczelni, czas latania wymagane i koszty paliwa.

Osoby, które biorą kursy instruktora lotu, a szczególnie tych, którzy zakończyć program instruktora lotu, korzystają z bardzo specjalistycznej dziedzinie, która praktycznie gwarantuje pracy czeka na nich na koniec szkolenia. Rzeczywiście, stopa zatrudnienia instruktorów lotniczych jest w 90. percentyla lub wyższym, co jest dobrą wiadomością w tej gospodarce. Dodano zalety biorąc te kursy obejmują zwiększenie wiedzy o historii lotnictwa, projektowania i wykonania.

Istnieje wiele możliwości, aby podjąć kursy instruktorskie w lotu w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Istnieją również liczne opcje kursu online, które są oferowane zarówno lecture- i symulacji lotu na bazie. Aby rozpocząć pracę z instruktorem kursu lotu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Instruktor lotów Filter

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W EAS Barcelona FI (A) Flight Instructor Course CRI Instructor Course (MEP) Multi Silnik Kurs instruktora IRI (A) Instrument

Czytaj więcej

Szkolenia lotniczego FAA dla CPL - Commercial Pilot Licence

Flying Academy, International Flight Training Center
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Certyfikat Commercial Pilot to kwalifikacje, które pozwala posiadaczowi do działania jako pilot statku powietrznego za wynagrodzeniem.

Czytaj więcej

Instruktor szkolenia fi ()

Baltic Aviation Academy
Kursy
Ośrodek kształcenia

Czy czujesz głębokie zamiłowanie do lotnictwa? Już otrzymałem licencję CPL (A), ATPL (A) lub PPL (А), ale wciąż nie może siedzieć w jednym miejscu? Co jeśli ci powiedział, że ...

Czytaj więcej

Mideast Aviation Academy
Kursy
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ma co najmniej CPL lub ukończyć 200 godzin lotu, z czego 150 godzin jako PIC, jeśli posiada PPL. Spełnia wymagania CPL w zakresie wiedzy, określone w dodatku I do FCL 1.470. T ...

Czytaj więcej