ACADEMICCOURSES

Kursy: Instruktor lotów Litwa

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Instruktorzy szkolenia w locie są kluczowi pracownicy, którzy szkolą kandydatów w lotnictwie, bezpieczeństwa i okolic prawa dotyczące funkcjonowania różnych typów samolotów. Instrukcja obejmuje teorię i praktykę i odbywa się w obu klasach i wewnątrz maszyny podczas ćwiczeń lotniczych.

Republika Litewska jest oficjalna nazwa państwa. Znajduje się w północnej części Europy. Litwa docenia nauki i technologii w systemie edukacji, bardzo. Ma podstawowe aspekty podstawowym, średnim i wyższym poziomie wykształcenia. Litwa jest kolejnym wiodącym krajem w świadczeniu sztuki, nauki, techniki, jak i kursach technologicznych. Litwa napotkała kilka wyzwań w dziedzinie szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich lat, które doprowadziły do ​​powstania 20 uniwersytetów w celu zwiększenia jego dostępności.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Instruktor lotów i w kraju Litwa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Instruktor lotów, Litwa Filter

Instruktor szkolenia fi ()

Baltic Aviation Academy
Kursy
Ośrodek kształcenia

Czy czujesz głębokie zamiłowanie do lotnictwa? Już otrzymałem licencję CPL (A), ATPL (A) lub PPL (А), ale wciąż nie może siedzieć w jednym miejscu? Co jeśli ci powiedział, że ...

Czytaj więcej