close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość Kursy w Hiszpania, Vigo

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne prog… Czytaj więcej

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów w wybranym kraju: Hiszpania, Vigo. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Synergy Didactic
Vigo, Hiszpania

Indywidualne zajęcia pozwalają na szybki postęp lub rozwijanie określonych obszarów języka, ponieważ są to w 100% zajęcia online dostosowane do Twoich potrzeb.

Indywidualne zajęcia pozwalają na szybki postęp lub rozwijanie określonych obszarów języka, ponieważ są to w 100% zajęcia online dostosowane do Twoich potrzeb. -
Kursy
Spanish (Spain)
Sie 2021
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów