ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Hiszpania, Las Palmas de Gran Canaria

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Las Palmas miasto jest 9. co do wielkości w Hiszpanii i znajduje się na Wyspach Kanaryjskich. Ma ponad 300.000 mieszkańców i ma Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Hiszpania, Las Palmas de Gran Canaria. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Especialización en Digitalización de Recursos Humanos

The Valley Digital Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Las Palmas de Gran Canaria + 1 więcej

La Especialización en Digitalización de Recursos Humanos aporta una formación global y práctica del proceso de transformación digital en el área de Recursos Humanos. Esta formación está dirigida a entender las palancas necesarias para abordar el cambio cultural a través de la innovación, preparando a la organización para competir en el nuevo entorno.

Starszy program zarządzania w biznesie cyfrowym (PADDB)

The Valley Digital Business School - Islas Canarias
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 110 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria Santa Cruz de Tenerife + 1 więcej

PADDB przygotowuje najwyższe kierownictwo firm do zrozumienia kluczy digitalizacji i tym samym jest w stanie konkurować w nowym środowisku, odnosząc się do wpływu, jaki ten złożony proces ma na wszystkie osie działalności i obszary organizacyjne firmy.

Kursy hiszpańskiego w Las Palmas

ELE USAL GRAN CANARIA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria

Czy myślisz o nauce hiszpańskiego za granicą, ale szukasz czegoś ekstra? Przestań szukać! Harven Spanish in Gran Canaria to najlepszy wybór! Harven Spanish oferuje połączenie kursów hiszpańskiego, kulturalnych i sportowych, które przekraczają twoje oczekiwania. Na Gran Canarii, jednej z siedmiu Wysp Kanaryjskich, gdzie słońce świeci przez cały rok, będziesz mógł uczyć się hiszpańskiego, bawić i opalać się ... Wszystko w tym samym czasie! Każdy znajdzie coś dla siebie w Harven Spanish!

Celta / tefl Oczywiście

The Irish Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 miesiąc Wrzesień 2020 Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria

Certyfikat Nauczania Języka Angielskiego w dorosłym (CELTA) Czy oryginalny i najbardziej uznanych na arenie międzynarodowej kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako języka obcego (TEFL). Jest to podstawowy wymóg, aby uczyć się w jakości szkół językowych Angielski na całym świecie.