$close

Filtry

Zobacz wyniki

Hiszpański kursy Mérida

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną. Hiszpański jest językiem ojczystym setek milionów ludzi na całym świecie. Badając język, studenci mogą otworzyć si… Czytaj więcej

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Hiszpański jest językiem ojczystym setek milionów ludzi na całym świecie. Badając język, studenci mogą otworzyć się na odkrywanie innych kultur, mogą zgłosić się bardziej rynkowe dla firm, rządów i organizacji non-profit.

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych na świecie. Kraj ma zarówno tropikalnych i umiarkowanych stref dając studentom najlepszy czas tutaj. Jeśli chcesz studiować za kurs w Narodowym Autonomicznym Uniwersytecie Meksyku, to będzie genialne życie z dużo rozrywki w kraju, jak również.

Merida jest stolicą Jukatan i największe miasto stanu, to miasto rozpoczęła swoją nazwę w uzyskaniu najlepszego stanu w edukacji poprzez liczne sprawującą publiczne szkoły, uczelnie i uniwersytety w Meksyku od 1996 roku.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Hiszpański i w kraju Meksyk, Mérida. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Meksyku
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
La Calle Spanish School
Mérida, Meksyk

Niezależnie od wybranej formuły, nasze grupy są małe: będziesz w grupie minimum 2 i maksimum 6 osób na tym samym poziomie w klasie. Ty decydujesz o intensywności swojej nauki; ... +

Niezależnie od wybranej formuły, nasze grupy są małe: będziesz w grupie minimum 2 i maksimum 6 osób na tym samym poziomie w klasie. Ty decydujesz o intensywności swojej nauki; Możesz uczestniczyć w programie zanurzenia w języku hiszpańskim obejmującym co najmniej 20 godzin zajęć tygodniowo, w pół-intensywnym programie języka hiszpańskiego lub w czymś bardziej zrelaksowanym, np. 4 godziny tygodniowo. Wszystkie nasze kursy są prowadzone w naszej szkole znajdującej się w historycznym centrum Meridy. Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w grupie? Będziesz wchodzić w interakcje z ludźmi z całego świata. To wyjątkowe i satysfakcjonujące doświadczenie, które zapamiętasz na długo. Uczysz się również od innych: Twój kolega z klasy z pewnością będzie miał pytania, o których nie pomyślałeś, więc poszerzysz swoją znajomość hiszpańskiego. To tańsze niż prywatne lekcje. Będziesz więcej pracował nad rozumieniem ustnym, ponieważ słuchasz różnych osób mówiących z ich akcentem. -
Kursy
Spanish (Mexican)
Lip 2022
Ośrodek kształcenia