Hiszpański kursy - Search tutaj na kursy i kursy krótkich Hiszpański

Kursy Hiszpański.Znajdź kursy i krótkie kursy Hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego może być idealnym wyborem dla osób, które chcą uczyć się drugiego języka, które mogą być przydatne w dnia na dzień życia, jak również w biznesie. Hiszpański jest językiem uniwersalnym, używany na całym świecie.

Co to ​​jest kurs językowy w języku hiszpańskim?

Kurs języka hiszpańskiego uczy się mówić językiem, a także pisać i czytać. To pozwala studentom uczyć się, jak rozmawiać w interakcjach społecznych i gospodarczych i uczy się o kulturze hiszpańskiej, jak również.

Jakie są korzyści z Biorąc Kursy językowe w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs języka hiszpańskiego jest cenne z wielu powodów, zwłaszcza, że w wielu krajach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Ameryce Środkowej tego języka.Może to również pomóc uczniowi do interakcji w różnych sytuacjach społecznych.

Ile to kosztuje, aby wziąć udział w kursie języka w języku hiszpańskim?

Koszt tych kursów wahają się szeroko. Jest to możliwe, aby znaleźć bardzo przystępne programy, które mogą zostać podjęte w Internecie niedrogo. Inna opcja to m.in. biorąc kurs w otoczeniu uczelni, które mogą być droższe.

Jakie są wymagania na kurs języka w języku hiszpańskim?

Większość czasu, jest bardzo mało, jeśli w ogóle, wymagania do podjęcia kursy hiszpańskiego. Nawet młodsze dzieci mogą uczestniczyć.

Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z kursu językowego w języku hiszpańskim?

Osoby, które mówią więcej niż jednego języka, szczególnie cenny język jak ten, są cenne dla pracodawców.Daje to pracodawcy z możliwością liczyć na pracownika do interakcji z klientami, klientów i partnerów biznesowych w innych ustawieniach.

Dlaczego Weź kurs języka online w języku hiszpańskim?

Kursy online ułatwiają osobom uzyskania języka na własne stopy. Pozwala to na indywidualną naukę w jego lub jej własnym tempie.

Gdzie na kursie językowym w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs hiszpańskiego jest łatwe, ponieważ jest on dostępny za pośrednictwem różnych internetowych szkół. Jest on również dostępny w różnych szkół, w tym szkół wyższych.

Jak zapisać się na kurs w języku hiszpańskim?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Studiuj Za Granicą Urugwaj

Youth for Understanding USA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry September 2018 Stany Zjednoczone Washington DC

Urugwaj oferuje malownicze krajobrazy plaż, wydm i dużych lagun. Przeżyj intymne piękno Urugwaju, gdzie ludzie są ciepli, a ziemia jest przyjazna. Z przyjemnością poznasz ludzi tego małego, ale wyjątkowego kraju! [+]

Urugwaj oferuje malownicze krajobrazy plaż, wydm i dużych lagun. Przeżyj intymne piękno Urugwaju, gdzie ludzie są ciepli, a ziemia jest przyjazna. Z przyjemnością poznasz ludzi tego małego, ale wyjątkowego kraju!

Spojrzenie

Dostępne stypendia

385 - Holcomb378 - The Grand Forks Scheels Scholarship314 - Stypendium YFU Americas368 - Grant społecznościowy YFU384 - YFU Financial Aid Fund

Wymagany wiek

Jesienny wyjazd: 1 kwietnia 2000 r. - 1 sierpnia 2003 r. Wiosenny wyjazd: 1 stycznia 2000 r. - 1 stycznia 2003 r. Ostatni wyjazd: 1 kwietnia 2000 r. - 1 sierpnia 2003 r.

Uczniowie, którzy nie spełnią tego wymogu wieku lub będą ukończyć szkołę średnią przed rozpoczęciem programu, będą rozpatrywane indywidualnie w każdym przypadku.... [-]


Kurs: Intensywny Hiszpański Plus

Giralda Center
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 5 tygodnie Otwarta rekrutacja Hiszpania Sewilla

Jeśli naprawdę poważnie chodzi o naukę języka hiszpańskiego i chcesz mieć więcej ćwiczeń i konsolidacji, to kurs obejmuje 4 lub 8 godzin tygodniowo dodatkowych lekcji po południu w bardzo małych grupach. Jest to również dobra opcja, jeśli Twój pobyt w Hiszpanii jest krótki i chcesz spędzić większość czasu. [+]

Jeśli naprawdę poważnie chodzi o naukę języka hiszpańskiego i chcesz mieć więcej ćwiczeń i konsolidacji, to kurs obejmuje 4 lub 8 godzin tygodniowo dodatkowych lekcji po południu w bardzo małych grupach. Jest to również dobra opcja, jeśli Twój pobyt w Hiszpanii jest krótki i chcesz spędzić większość czasu. Kurs intensywny Spanish Plus Premium obejmuje:

20 godzin tygodniowo intensywnego kursu języka hiszpańskiego. 4 lub 8 dodatkowych godzin tygodniowo popołudniami koncentrując się na komunikacji. (+4 podzielone przez 2 dni po 2 godziny, + 8 podzielone przez 4 dni po 2 godziny) * Pamiętaj, że zajęcia te mogą czasami towarzyszyć zajęciom popołudniowym. ... [-]

Kurs Języka Hiszpańskiego (nauka Hiszpańskiego)

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 32 tygodnie September 2018 Hiszpania Madryt + 1 więcej

Kursy te są przeznaczone dla studentów, którzy chcą spędzić jeden semestr lub więcej studiów w prestiżowym programie, biorąc udział w codziennym życiu hiszpańskiego uniwersytetu - zarówno akademicko, jak i społecznie. Program oferuje ponad 40 różnych przedmiotów związanych z językiem hiszpańskim, gramatyką, literaturą, historią, sztuką, naukami politycznymi i innymi podobnymi dyscyplinami. Na każdym poziomie są dostępne ogólne, szczegółowe i skoncentrowane kursy, aby sprostać różnym potrzebom uczniów.

[+]

Doświadczenie w Hiszpanii i języku hiszpańskim w Nebrija przy uzyskiwaniu kredytów uniwersyteckich

Kursy te są przeznaczone dla studentów, którzy chcą spędzić jeden semestr lub więcej studiując w prestiżowym programie, uczestnicząc w codziennym życiu hiszpańskiego uniwersytetu, zarówno akademickiego, jak i społecznego.

Program oferuje ponad 40 różnych przedmiotów związanych z językiem hiszpańskim, gramatyką, literaturą, historią, sztuką, nauką polityczną i innymi podobnymi dyscyplinami.

Na każdym poziomie są dostępne ogólne, szczegółowe i skoncentrowane kursy, aby sprostać różnym potrzebom uczniów.

Kursy hiszpańskiego są oferowane przez cały rok w 6 różnych programach. Elastyczność kursów umożliwia studentom wybór lub połączenie dowolnego z tych okresów studiów: ... [-]


Kurs Hiszpańskiego Online - Tutoring 1 Na 1

Lingoci
Online W niepełnym wymiarze czasu

Korzystaj z lekcji hiszpańskiego online z doświadczonym, macierzystym nauczycielem. Przestrzegaj planu, który jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy oceniani na 4,8 gwiazdek na 5 przez studentów z całego świata. [+]

Ucz się hiszpańskiego Szybko.

Korzystaj z lekcji hiszpańskiego online z doświadczonym, macierzystym nauczycielem. Przestrzegaj planu, który jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy oceniani na 4,8 gwiazdek na 5 przez studentów z całego świata.

Interaktywny, dostosowany

Popraw szybko swój hiszpański dzięki lekcjom dostosowanym do Twojego poziomu, celów i zainteresowań. Nauczysz się online (przez Skype) z dedykowanym nauczycielem, komunikując się i udostępniając materiały do ​​nauki, tak jak w klasie.

Dowiedz się w dowolnym miejscu i czasie.

Ucz się w czasach, które pasują do Ciebie z dowolnego miejsca. Nasza zaawansowana technologia planowania pozwala z łatwością rezerwować lekcje. Możesz nawet dodać je bezpośrednio do kalendarza online i otrzymywać przypomnienia o e-mailach i SMS-ach, abyś mógł utrzymać porządek.... [-]


Oczywiście - Semestr W Ekwadorze

Universidad Espiritu Santo
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 semestr September 2018 Ekwador Guayaquil

Studenci w semestrze w Ekwadorze Programu mają możliwość uczenia się, ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności językowe hiszpańskich w czasie pobytu w UEES. Oferujemy sześć poziomów nauczania języka hiszpańskiego oraz dwa poziomy zawartości koncentruje się na tych z zaawansowanych umiejętności. Studenci są umieszczone w odpowiednim przebiegu według wykazanej poziomu. [+]

Co można studiować?

ĆWICZENIA

Zagraniczni studenci mają prawo wziąć maksymalnie 5 kursów (15 punktów) za semestr. Mogą one być wykonane w dowolnym z następujących 4 sposoby - studia w języku angielskim, hiszpańskim Ćwiczenia językowe, studia w języku hiszpańskim, Służby Learning - ale połączenie niektórych lub wszystkich jest zwykle.

Studia w języku angielskim

Szeroki zakres tematów w UEES są prowadzone w języku angielskim, co pozwala studentom, że nie mają wysoką biegłość w języku hiszpańskim, aby utrzymać się na torze z ich kierunkach jednocześnie pracuje nad swoimi umiejętnościami językowymi. Podczas gdy największy wybór kursów znajdują się w obszarach biznesu, finansów i marketingu, nie jest wystarczający wybór, aby umożliwić studentom większości dyscyplin podjąć ładunek w pełnym wymiarze godzin na semestr lub rok akademicki.... [-]


Madryt - Badania Językowe I Terenowe

IES Abroad
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry September 2018 Hiszpania Madryt Hongkong + 1 więcej

[+]

Przegląd

Ten program dąży do zanurzenia się w kulturze Madrileños poprzez jego możliwości akademickie, zajęcia pozalekcyjne z uczelniami i wybory mieszkaniowe. Możesz również wziąć kurs przygotowawczy do Diploma de español como lengua extranjera (DELE), co prowadzi do uzyskania certyfikatu. Nagroda ta będzie stanowić wkład w życiorys i można zarobić bez dodatkowych kosztów. Kilka wyjazdów na pola prowadzi poza granice miasta do zabytków historycznych i współczesnych. Możesz także dodać doświadczenie zawodowe do swojego życiorysu, uzyskując kredyt poprzez uczestnictwo w stażu i towarzyszącym seminarium akademickim.

Madryt będzie również twoją klasą. Niezależnie od tego, czy odwiedzisz liczne galerie sztuki czy muzea w Madrycie, poznasz hiszpańską kulturę, biorąc udział w filmie jednego z najbardziej upragnowanych filmowców w Hiszpanii lub po prostu chodząc po mieście i ciesząc się ciepłym klimatem w jednym z wielu parków w mieście, Będziecie zachwyceni wibracją Madrytu.... [-]


Kursy Bildungsurlaub

Eureka School of Spanish Language
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 tygodnie September 2018 Hiszpania Madryt

Specjalne kursy dla niemieckich robotników. Mają te same cechy charakterystyczne jak intensywne 30 godzin. Kursy hiszpańskiego uznane przez niemieckie Ministerstwo Kultury w różnych stanach. [+]

Specjalne kursy dla niemieckich robotników. Mają te same cechy charakterystyczne jak intensywne 30 godzin.

Kursy hiszpańskiego uznane przez niemieckie Ministerstwo Kultury w różnych stanach.

Niektóre państwa wymagają kurs 6 godzin 45 minut na lekcji (270 minut). Inne stany wymagają kurs 6 godzin 60 minut na lekcji (360 minut).

wariant A

Kursy te mają te same cechy i takie same ceny jak intensywne kursy po 30 godzin tygodniowo. Klasa czasu rzeczywistego 310 minut

zajęć

09:00 do 11:00 gramatyczne Blok (ćwiczenia korekcyjne, rozwój gramatycznego podmiotu i przedmiotu praktyce gramatycznej) 11:00 do 11:30 Przerwa 11:30 do 13:00 Blok komunikatywny 14:20 do 16:00 klasy słownictwa, rozmowy i ćwiczenia (niska) lub klasy cywilizacji i kultury, historii, sztuki i literatury (wysoki) opcja B ... [-]

Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 semestry September 2018 Stany Zjednoczone Walnut Hiszpania A Coruña + 3 więcej

[+]

Pomoc w prowadzeniu procedury żądania przekazania kredytów w instytucji macierzystej. 24/7 kontakt lokalny. Działalność kulturalna (np. Powitanie hiszpańskiej kolacji, wycieczki z tapas, galicyjskie ceremonie queimada itp.) [-]

Intensywny Kurs Języka Hiszpańskiego

Universidad Autónoma de Guadalajara
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 32 - 45 godziny July 2018 Meksyk Guadalajara

Prestiż CII ma nadal rosnąć przez lata, zwłaszcza w języku hiszpańskim. Jeśli twoim celem jest mówić tym językiem na całym świecie, Departament hiszpańskie w Centro Internacional de Idiomas jest właściwym wyborem. Pełną listę i oczywiście opis znajduje się poniżej. [+]

Most na świat

Centro Internacional de Idiomas

JĘZYK HISZPAŃSKI

Hiszpański jest obecnie używany przez ponad 300 milionów ludzi. Okazało się w tym samym czasie, co konsolidacji Hiszpanii jako nowoczesnego państwa w czasach króla i królowej katolickiego, Ferdynanda i Izabeli.

GUADALAJARA

Guadalajara jest piękne miasto i bardzo ciekawe miejsce! W stolicy stanu Jalisco, to miasto urodził się wielki i wspaniały! Usytuowany w zachodniej części Meksyku, Guadalajara oferuje wykwintne świetności miasta, które jest tradycyjna i nowoczesna zarazem. Ma jeden z najlepszych klimatów na świecie, i to w pobliżu pięknych plaż Puerto Vallarta, Manzanillo i Melaque.... [-]


Programy Grupowe

Outward Bound Costa Rica
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 85 dni Otwarta rekrutacja Kostaryka San Jose

Kursy grupowe wykorzystują klasę opartą na dzikiej przyrodzie, naukę usług i kulturowe zanurzenie, aby rozwijać przywództwo, budowanie zespołu i rozwój osobisty w dwujęzycznym otoczeniu. [+]

Kursy językowe i kulturowe języka hiszpańskiego stanowią podstawę naszej organizacji, ujawniając Kostarykę, której większość nigdy nie będzie miała okazji doświadczyć.

[-]

Adult Spanish Immersion Program

Intercultura Costa Rica
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 16 tygodnie Otwarta rekrutacja Kostaryka Heredia Sámara + 1 więcej

Nasze lekcje hiszpańskiego są dynamiczne, zabawne i obejmują szeroki zakres autentycznych zajęć edukacyjnych odpowiednich dla wszystkich stylów uczenia się, kultur i wieku. Nasz program obejmuje sześć różnych poziomów ustanowionych przez europejski system odniesienia w zakresie nauki języków. Studenci zwykle przebywają na każdym poziomie (lub jednostce) przez około dwa do trzech tygodni, w sumie od 12 do 16 tygodni, od kompletnego początkującego do zaawansowanego. Studenci uczą się mówić w znaczących, rzeczywistych sytuacjach, które uczą ich prawidłowej komunikacji w kontekście społecznym i językowym. Nasz program i ramy zajęć klasowych są dostosowane do potrzeb uczniów w programie immersyjnym i mają na celu integrację działań kulturalnych w procesie uczenia się. Wycieczki ekologiczne, wywiady społecznościowe i inne zajęcia pomagają uczniom ćwiczyć hiszpańskie "en vivo" u miejscowych mieszkańców Kostaryki. [+]

Hiszpański kursy - krótkie kursy. Nasze lekcje hiszpańskiego są dynamiczne, zabawne i obejmują szeroki zakres autentycznych zajęć edukacyjnych odpowiednich dla wszystkich stylów uczenia się, kultur i wieku .Nasz program obejmuje sześć różnych poziomów ustanowionych przez europejski system odniesienia w zakresie nauki języków. Studenci zwykle przebywają na każdym poziomie (lub jednostce) przez około dwa do trzech tygodni, w sumie od 12 do 16 tygodni, od kompletnego początkującego do zaawansowanego.Studenci uczą się mówić w znaczących, rzeczywistych sytuacjach, które uczą ich prawidłowej komunikacji w kontekście społecznym i językowym.Nasz program i ramy zajęć klasowych są dostosowane do potrzeb uczniów w programie immersyjnym i mają na celu integrację działań kulturalnych w procesie uczenia się. Wycieczki ekologiczne, wywiady społecznościowe i inne działania pomagają uczniom ćwiczyć hiszpańskie "en vivo" z miejscowymi Costa Ricans.OPCJE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO 4 godziny dziennie, Mo - Fr, z dwiema 15-minutowymi przerwamiNiewielkie zajęcia grupowe (minimum 2, maks. 6 studentów). Klasy zawierające tylko jednego ucznia zostaną zredukowane do 3 godzin dziennie zamiast 4.Klasy są oferowane na wszystkich poziomach według następujących harmonogramów:Historyczny kampus Heredia: rano (8:30 - 12:30) lub w godzinach popołudniowych (13:30 - 17:30) w zależności od poziomu znajomości języka hiszpańskiego. ZAJĘCIA ZMIENIA TYGODNIOWO.Sámara Beachfront Campus: w godzinach rannych (8:00 - 12:00) I po południu (13:00 - 17:00) .KLASY ALTERNATE DAILY. INTENSYWNA PRYWATNA GRUPA 25-30 Mo - Fr: 20 godzin standardowych grupowych lekcji języka hiszpańskiego (jak wyżej) IMo - Fr: 5 lub 10 lekcji indywidualnych na tydzień PRYWATNE / PÓŁ-PRYWATNE * Zajęcia jednodniowe możliwe! 1-12 Zyskaj dodatkową praktykę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb i tematów... [-]

Hiszpański Jako Drugi Język

University of Belgrano
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 7 tygodnie February 2019 Argentyna Buenos Aires + 1 więcej

Szkoła Języków i Studiów Zagranicznych oferuje intensywne dolne PRZEDMIOTY Division cały rok przy całkowitym zanurzeniu w życiu i kulturze argentyńskiej. Zespół wykwalifikowanych rodzimym hiszpańskim wydziału z doświadczeniem w lingwistyki stosowanej uczy kursy językowe z wykorzystaniem metody komunikacyjnej podejście. [+]

Szkoła Języków i Studiów Zagranicznych oferuje intensywne dolne PRZEDMIOTY Division cały rok przy całkowitym zanurzeniu w życiu i kulturze argentyńskiej. Zespół wykwalifikowanych rodzimym hiszpańskim wydziału z doświadczeniem w lingwistyki stosowanej uczy kursy językowe z wykorzystaniem metody komunikacyjnej podejście.

Klasy spełniać pięć razy w tygodniu przez 3 lub 5 godzin i zabrać 120 godzin akademickich (45 minut), aby zakończyć (patrz tabela).

Te podręczniki są napisane przez profesorów siebie i opublikowane przez Belgrano University Press.

Intensywne kursy są również na celu lepsze przygotowanie uczniów do naszych huk semestr studiów (Programa de Estudios Argentinos y Latinoamericanos). Kontynuując studenci mogą również podjąć dalsze kurs języka hiszpańskiego w trakcie semestru. ... [-]


Internetowe Lekcje Hiszpańskiego

Tico Lingo
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 godzina Otwarta rekrutacja Kostaryka Heredia + 1 więcej

Internetowe lekcje hiszpańskiego z Tico Lingo i nauka hiszpańskiego online z miejscowym kostarykańskim hiszpańskim profesorem z Tico Lingo . Ustal swój harmonogram i zapoznaj się z tematami, które najbardziej Cię interesują. Zarejestruj się przed lub po programie immersyjnym i otrzymaj 15% zniżki na zajęcia online! [+]

Internetowe lekcje hiszpańskiego z profesorem Tico Lingo

Studiuj i ucz się hiszpańskiego online z lokalnym kostarykańskim hiszpańskim profesorem z Tico Lingo . Ustal swój harmonogram i zapoznaj się z tematami, które najbardziej Cię interesują. Zarejestruj się przed lub po programie immersyjnym i otrzymaj 15% zniżki na zajęcia online!

Koszt godzinny: 23 USD / godz

Połącz przez Skype z żywym hiszpańskim profesorem z KostarykiUstaw swój własny harmonogram (zalecamy 1 godzinę zajęć)Otrzymaj 15% rabatu przy rejestracji programu immersyjnego [-]

Hiszpański Dla Obcokrajowców

Universidad EAFIT
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Kolumbia Medellin + 1 więcej

Program hiszpański jako język obcy na Universidad EAFIT w Medellin to kompleksowy program do Universidad EAFIT języka hiszpańskiego, umożliwiający uczniom skuteczne rozwijanie umiejętności komunikacji językowej. [+]

O nas

Program hiszpański jako język obcy na Universidad EAFIT w Medellin to kompleksowy program do Universidad EAFIT języka hiszpańskiego, umożliwiający uczniom skuteczne rozwijanie umiejętności komunikacji językowej. Jako uznanie dla jego jakości, jest to pierwszy program hiszpański jako język obcy w Kolumbii, który uzyskał certyfikat hiszpańskiego Instytutu Cervantesa. Sześć poziomów umiejętności opisanych w Common European Framework (A1 do C1) podzielono na 15 kursów, z których każdy trwa 38 godzin. Aby zoptymalizować interakcję w nauce i klasie, każda grupa składa się tylko z 3-8 uczniów.

Uczenie się jest zapewnione przez:

Zajęcia prowadzone na podstawie skutecznej i właściwej komunikacji w małych grupach z wysoko wykwalifikowanymi nauczycielamiPartner konwersacji w celu uzyskania dostępu do bardziej potocznego poziomu języka hiszpańskiegoMożliwość uczestniczenia w zajęciach na studiach licencjackich Uniwersytetu. Ta możliwość daje studentom dostęp do języka na poziomie akademickim; zajęcia są przedmiotem planowania uniwersyteckiegoZajęcia kulturalne oferowane codziennie w całym kampusie dla większego zanurzenia w językuMetodologia programu... [-]

Hiszpańskiego Oczywiście - Rozległe (4H / Tydzień)

ALICANTE – ELE USAL
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 8 tygodnie May 2018 Hiszpania Alicante

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych nauką hiszpańskiego w Alicante, bez względu na ich wiek lub poziom biegłości. Idealnym rozwiązaniem, jeśli jesteś mieszkańcem i chcą / muszą nauczyć się języka studiować na uniwersytetach hiszpańskich lub Ameryki Łacińskiej, przygotować się do oficjalnych egzaminów w swoim własnym tempie, lub pracy lub podróży do innych krajów hiszpańskojęzycznych. [+]

Opis

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych nauką hiszpańskiego w Alicante, bez względu na ich wiek lub poziom biegłości. Idealnym rozwiązaniem, jeśli jesteś mieszkańcem i chcą / muszą nauczyć się języka studiować na uniwersytetach hiszpańskich lub Ameryki Łacińskiej, przygotować się do oficjalnych egzaminów w swoim własnym tempie, lub pracy lub podróży do innych krajów hiszpańskojęzycznych.

Głównym celem tego obszernego kursu jest doskonalenie kompetencji językowych uczniów poprzez komunikatywnej metody w klasie. Nasze kursy oferują znaczącą praktykę gramatyki, słownictwa, ustnej i pisemnej wypowiedzi, używając prawdziwych sytuacji i tekstów. ... [-]