Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Hiszpański.Znajdź kursy i krótkie kursy Hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego może być idealnym wyborem dla osób, które chcą uczyć się drugiego języka, które mogą być przydatne w dnia na dzień życia, jak również w biznesie. Hiszpański jest językiem uniwersalnym, używany na całym świecie.

Co to ​​jest kurs językowy w języku hiszpańskim?

Kurs języka hiszpańskiego uczy się mówić językiem, a także pisać i czytać. To pozwala studentom uczyć się, jak rozmawiać w interakcjach społecznych i gospodarczych i uczy się o kulturze hiszpańskiej, jak również.

Jakie są korzyści z Biorąc Kursy językowe w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs języka hiszpańskiego jest cenne z wielu powodów, zwłaszcza, że w wielu krajach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Ameryce Środkowej tego języka.Może to również pomóc uczniowi do interakcji w różnych sytuacjach społecznych.

Ile to kosztuje, aby wziąć udział w kursie języka w języku hiszpańskim?

Koszt tych kursów wahają się szeroko. Jest to możliwe, aby znaleźć bardzo przystępne programy, które mogą zostać podjęte w Internecie niedrogo. Inna opcja to m.in. biorąc kurs w otoczeniu uczelni, które mogą być droższe.

Jakie są wymagania na kurs języka w języku hiszpańskim?

Większość czasu, jest bardzo mało, jeśli w ogóle, wymagania do podjęcia kursy hiszpańskiego. Nawet młodsze dzieci mogą uczestniczyć.

Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z kursu językowego w języku hiszpańskim?

Osoby, które mówią więcej niż jednego języka, szczególnie cenny język jak ten, są cenne dla pracodawców.Daje to pracodawcy z możliwością liczyć na pracownika do interakcji z klientami, klientów i partnerów biznesowych w innych ustawieniach.

Dlaczego Weź kurs języka online w języku hiszpańskim?

Kursy online ułatwiają osobom uzyskania języka na własne stopy. Pozwala to na indywidualną naukę w jego lub jej własnym tempie.

Gdzie na kursie językowym w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs hiszpańskiego jest łatwe, ponieważ jest on dostępny za pośrednictwem różnych internetowych szkół. Jest on również dostępny w różnych szkół, w tym szkół wyższych.

Jak zapisać się na kurs w języku hiszpańskim?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

121 Wyniki z Hiszpański

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Będziesz pracował nad 4 językami: pisaniem, mówieniem, czytaniem i słuchaniem (będziesz ćwiczyć cały czas nowe słownictwo i gramatykę). Dostarczymy Ci przewodniki klasy, ... [+]

Będziesz pracował nad 4 językami: pisaniem, mówieniem, czytaniem i słuchaniem (będziesz ćwiczyć cały czas nowe słownictwo i gramatykę). Dostarczymy Ci przewodniki klasy, więc nie będziesz musiał kupować żadnych dodatkowych materiałów; po prostu potrzebujesz słownika.

Nasze kursy są bardzo elastyczne, możesz wybrać, ile tygodni chcesz się uczyć i kiedy zacząć. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek, więc możesz wybrać datę rozpoczęcia kursu.

Mamy różne kursy, z których możesz wybierać:

Ogólny kurs języka hiszpańskiego (15 godzin lekcji hiszpańskiego na tydzień)Intensywny kurs języka hiszpańskiego (20 godzin lekcji hiszpańskiego na tydzień)Ogólny kurs hiszpańskiego w ramach wolontariatuLekcje jeden na jednegoCeny... [-]
Kolumbia Chía
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 24 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Guadalajara

Prestiż Międzynarodowego Centrum Językowego (ILC) przez lata wzrastał, zwłaszcza w języku hiszpańskim. Jeśli twoim celem jest posługiwanie się tym językiem na całym świec ... [+]

STUDYJNY HISZPAŃSKI W UAG

Uważaj Guadalajarę za kolejny cel nauki języka hiszpańskiego! Położony w zachodnim Meksyku Guadalajara oferuje wyjątkowy splendor miasta, które jest jednocześnie tradycyjne i nowoczesne. Ma jeden z najlepszych klimatów na świecie i znajduje się w pobliżu pięknych plaż Puerto Vallarta, Manzanillo i Melaque.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), najstarszy prywatny uniwersytet w Meksyku, od ponad 80 lat dąży do doskonałości akademickiej. Jego nazwa stała się synonimem prestiżu edukacyjnego i jest znana na całym świecie. UAG osiągnął szczególne uznanie w Ameryce Łacińskiej.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM JĘZYKOWE (ILC) w UAG oferuje swoim studentom możliwość rozwoju zarówno osobiście, jak i zawodowo poprzez naukę języka obcego. Dlatego uczniowie potwierdzają swoje wartości poprzez interakcje i dyskusje klasowe, a także analizując kulturę kraju, którego języka się uczy.... [-]

Meksyk Guadalajara
Lipiec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
32 - 45 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Think in Spanish

Dwutygodniowe hiszpańskie kursy kraksy 2019-2020. Język hiszpański i kultura. Niektóre sesje odbędą się w mieście. Są monitorowani przez nauczyciela i mają na celu uczeni ... [+]

Dwutygodniowe hiszpańskie kursy kraksy 2019-2020Od września 2019 r.Poziom początkowy: A1 (użytkownik podstawowy).Grupa wielkości: 6–10 studentów.Czas trwania: 2 tygodniePocząwszy od pierwszego roboczego poniedziałku każdego miesiąca.

60 sesji (55 min. Na lekcję)

52 lekcje: język hiszpański i kultura. Niektóre sesje odbędą się w mieście. Są monitorowani przez nauczyciela i mają na celu uczenie się w rzeczywistych sytuacjach.8 lekcji: Hiszpańska wymowa i akcent koordynowane przez aktora i nauczyciela dramatu.

Zawiera materiały edukacyjne.

Zgodnie z celami ucznia, niektóre z 52 lekcji mogą być poświęcone hiszpańskiemu w określonych celach: BIZNESOWY hiszpański.... [-]

Hiszpania León
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Católica del Norte

Znaczące doświadczenie edukacyjne w cudownym regionie Coquimbo, kulturalnym i magicznym miejscu. Programy mają na celu zapewnienie wszechstronnego doświadczenia, w tym wy ... [+]

Hiszpański, nauki morskie i biznes w Coquimbo

Atacama Immersion Chile By Universidad Católica del Norte

Miejsce: Region Coquimbo w centrum Chile

Region, który zaskakuje odwiedzających wspaniałymi miejscami, takimi jak Dolina Elqui, słynna dolina, w której produkuje się chilijskie Pisco. Ważna scena obserwatoriów astronomicznych dzięki czystości nieba. Wspaniałe wybrzeża z morską różnorodnością biologiczną idealne do badań nauk morskich. Coquimbo to region, w którym narodziła się literacka Nagroda Nobla Gabriela Mistral, jej praca, dzieciństwo i historia znajdują się na tych pięknych ziemiach.

Opis

Znaczące doświadczenie edukacyjne w cudownym regionie Coquimbo, kulturalnym i magicznym miejscu. Programy mają na celu zapewnienie wszechstronnego doświadczenia, w tym wysokiej jakości kształcenia akademickiego, działań w terenie włączonych w krajobrazy otoczone plażami, gdzie odwiedzający mogą cieszyć się, dzielić i wymieniać doświadczeniami.... [-]

Chile Coquimbo
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ELITE Lenguas

Czterotygodniowy, kompaktowy kurs obejmujący wszystkie aspekty słuchania, mówienia, czytania i pisania, oferujący studentom kompleksowe studium języka zachodniego i ciągł ... [+]

Czterotygodniowy, kompaktowy kurs obejmujący wszystkie aspekty słuchania, mówienia, czytania i pisania, oferujący studentom kompleksowe studium języka zachodniego i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności poprzez różne ćwiczenia w klasie.

Nasza szkoła kładzie nacisk na małą klasę i nie ma więcej niż 9 uczniów w każdej klasie, aby zapewnić najlepszą jakość nauczania, zwracać uwagę na sytuację uczenia się każdego ucznia i pozwolić uczniom na kompleksową interakcję z nauczycielem podczas zajęć.

Po każdym poziomie będzie trwało od jednego do dwóch tygodni darmowych lekcji Dele, aby pomóc uczniom skonsolidować swoją wiedzę i zapoznać się z pytaniami egzaminacyjnymi Dele.... [-]

Hiszpania Madryt
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 53 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Dla osób poszukujących praktycznego doświadczenia za granicą. Alicante to tętniące życiem miasto z wieloma staży, zarówno przy użyciu hiszpański i angielski jako medium p ... [+]

Dla osób poszukujących praktycznego doświadczenia za granicą. Alicante to tętniące życiem miasto z wieloma staży, zarówno przy użyciu hiszpański i angielski jako medium pracy.

Różne kombinacje są dostępne: Intensywny kurs języka hiszpańskiego lub kursy semestralne rano i stażu w godzinach popołudniowych, na Intensywny kurs języka hiszpańskiego po przyjeździe w Alicante, a następnie dwumiesięczny staż.

Pomożemy Ci znaleźć właściwe miejsce dla swojego doświadczenia stażu / wolontariatu, dbać o wszystkich etapach procesu i, oczywiście, niezbędne śledzić z Ciebie i firmy lub organizacji non-profit organiosation (NPO).

[-]
Hiszpania Alicante
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VERITAS

Kurs ten ma na celu zapewnienie wszystkim specjalistom w dziedzinie egzekwowania prawa, bez wcześniejszego doświadczenia hiszpańskiego, narzędzi niezbędnych do interakcji ... [+]

Zawody prawniczeSSP 151: Podstawowy hiszpański dla zawodów związanych z egzekwowaniem prawaCzas trwania: 4 tygodnieJęzyk: hiszpańskiOferowane co miesiąc z wyjątkiem marca, kwietnia, maja, sierpnia, września865 USD

Kurs ten ma na celu zapewnienie wszystkim specjalistom w dziedzinie egzekwowania prawa, bez wcześniejszego doświadczenia hiszpańskiego, narzędzi niezbędnych do interakcji z rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego. Podczas tego 4-tygodniowego kursu uczniowie będą pracować na symulowanych interakcjach z pacjentami hiszpańskojęzycznymi, aby zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności językowe, które pozwolą im wygodnie poradzić sobie z tymi interakcjami po powrocie do domu.... [-]

Kostaryka San Jose
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Kurs odbywa się w Toledo, starożytnej stolicy Hiszpanii, mieście Światowego Dziedzictwa od 1986 roku, gdzie Trzy Kultury współistniały (chrześcijańskie, muzułmańskie i ży ... [+]

Informacje ogólne

Kurs odbywa się w Toledo, starożytnej stolicy Hiszpanii, mieście Światowego Dziedzictwa od 1986 roku, gdzie Trzy Kultury współistniały (chrześcijańskie, muzułmańskie i żydowskie), przesiąknięte przez El Greco, Cervantesa, Garcilaso i Bécquer, oferujące ofertę kulturalną, literacka, artystyczna i fantastyczna gastronomia. Tylko 30 minut pociągiem od centrum Madrytu.

Czas trwania i harmonogram

Od 8 lipca do 26 2019 r. Kurs trzytygodniowy (60 godzin teoretyczno-praktycznych).

Program obejmuje pobyt w rezydencji uniwersyteckiej od 7 lipca do 27 lipca (pełne wyżywienie). Uczestnicy nie będą mogli przybyć do rezydencji uniwersyteckiej przed 7 lipca i będą musieli opuścić swój pokój 27 lipca.... [-]

Hiszpania Madryt
Wrzesień 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Jeśli chcesz poprawić znajomość języka hiszpańskiego, ten program oferuje możliwość szybkiego wzmocnienia hiszpańskiego poprzez rygorystyczny kurs językowy prowadzony prz ... [+]

Przegląd

Z populacją prawie 1,6 miliona ludzi, Quito jest tętniącym życiem i nowoczesnym miastem, które słynie z pięknej kolonialnej hiszpańskiej architektury. Jest także stolicą Ekwadoru - jednego z najbardziej zróżnicowanych biologicznie krajów na świecie. Przyjedź do Quito i zanurz się w miejscowym języku i kulturach, koncentrując się na ekologicznej i etnicznej różnorodności Ekwadoru i wyzwaniach związanych z rozwojem.

Jeśli chcesz poprawić znajomość języka hiszpańskiego, ten program oferuje możliwość szybkiego wzmocnienia hiszpańskiego poprzez rygorystyczny kurs językowy prowadzony przez IES Abroad . Możesz wybrać resztę kursów z opcji dostępnych w IES Abroad i jednym z najwybitniejszych uniwersytetów w Ekwadorze, Universidad San Francisco de Quito (USFQ). Możesz także zapisać się na praktykę serwisową podczas swojego czasu w Quito, co pomoże Ci zrozumieć problemy społeczne miasta z pierwszej ręki.... [-]

Ekwador Quito
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Hispanico de Murcia

Staż daje doskonałe możliwości pomagania studentom i profesjonalizmom, co w jakikolwiek sposób wielu uczniów nie potrafi połączyć się, przekraczając ten ważny próg życia. ... [+]

Staż daje doskonałe możliwości pomagania studentom i profesjonalizmom, co w jakikolwiek sposób wielu uczniów nie potrafi połączyć się, przekraczając ten ważny próg życia.

Instituto Hispánico de Murcia Program Doświadczenie Zawodowe daje studentom uniwersyteckim okazję do doświadczenia w Hiszpanii jako czegoś więcej niż tylko turystę lub studenta.

Praca i życie z Hiszpanami i innymi międzynarodowymi dają unikalną perspektywę "każdego dnia" w Hiszpanii.

Jeśli jesteś obecnym lub ukończonym studenckim studentem, możesz przyjechać do Murcji, aby mieszkać i pracować w naszej szkole językowej lub w innej firmie, restauracji lub hotelu od 3 do 6 miesięcy, podczas wakacji w szkołach wyższych lub w dowolnym Czas w roku. ... [-]

Hiszpania Murcja
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Institute

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego, korzystając z NIEZAPOMNIANEJ WAKACJI i odkrywania kultury tego kraju, Cambridge Institute jest tym, czego szukasz. W tej szkole ofer ... [+]

INTENSYWNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W MADRYCIE

Nadal nie zaplanowałeś swojego urlopu? Cambridge Institute przedstawia ofertę, której nie można odmówić.

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego, korzystając z NIEZAPOMNIANEJ WAKACJI i odkrywania kultury tego kraju, Cambridge Institute jest tym, czego szukasz. W tej szkole oferujemy szeroki wybór programów szkoleniowych zgodnie z Twoimi potrzebami w sercu hiszpańskiej kultury: Madryt.

Skorzystaj z tej okazji! Przyjdź i udoskonal swój hiszpański w Madrycie, poznaj ludzi z całego świata i ciesz się klimatem, jedzeniem i urokiem hiszpańskiej stolicy.

Gdzie?

Cambridge Institute Spain, nasza międzynarodowa szkoła, znajduje się w słynnym Plaza España w Madrycie (Hiszpania), jednej z największych atrakcji turystycznych w mieście. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach i dla wszystkich profili.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mente Argentina

Mente Argentyna zaprojektował University Program hiszpańskiego w Buenos Aires, Argentyna dla studentów, którzy chcą nauczyć się lub poprawić swoją hiszpańską i zarabiaj a ... [+]

Uniwersytet hiszpański Program w Buenos Aires, Argentyna

• uczyć się hiszpańskiego w jednym z najważniejszych i najbardziej uznane uniwersytety Argentyny.

• Możliwość zarobić 08/3 Semestr Jednostek dla każdego 4-tygodniowego kursu hiszpańskiego ukończone.

• Ćwiczenia są kombinacją zarówno studiów w klasie i działalności zwiedzania miasta Buenos Aires

• Mniejsze rozmiary klasie z 12 max studentów. w celu zapewnienia indywidualnego uwagę uczniowi

• Będziesz mieć test kwalifikacyjny po przyjeździe do mierzyć poziom hiszpańskim i upewnić się, że są umieszczone w poprawnej klasy.

UNIWERSYTET hiszpański program w Buenos Aires, Argentyna. ... [-]

Argentyna Buenos Aires
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 - 16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Anda Sprachschule

Nasze kursy hiszpańskiego w Berlinie umieścić ucznia w centrum. Ucz się hiszpańskiego z nami w małych grupach, z rodzimymi nauczycieli i kwalifikacje, i tanio. Ponadto of ... [+]

Nasze kursy hiszpańskiego w Berlinie umieścić ucznia w centrum. Ucz się hiszpańskiego z nami w małych grupach, z rodzimymi nauczycieli i wykwalifikowana i tania. Ponadto oferujemy indywidualną pomoc w czterech językach, więc jedynym problemem jest to, aby nauczyć się hiszpańskiego.

Jeśli masz już wiedzę o języku hiszpańskim można osiągnąć nasz Bezpłatny test. Skontaktować się z nami, aby umówić się na spotkanie.

Przeczytaj o terminach początku naszej Kursy hiszpańskiego w Berlinie! Wypróbuj nas za darmo!

Wszystkie nasze kursy są oparte na wytycznych Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia znajomości języków, a następnie poziomy to indicati.Con europejski układ odniesienia stało się możliwe wyrównanie opanowanie kilku języków poziom w całej Europie. Poziomy są następujące:... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eureka School of Spanish Language

... [+]

[-]
Hiszpania Madryt
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lingoci

Korzystaj z lekcji hiszpańskiego online z doświadczonym, macierzystym nauczycielem. Przestrzegaj planu, który jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy ... [+]

Ucz się hiszpańskiego Szybko.

Korzystaj z lekcji hiszpańskiego online z doświadczonym, macierzystym nauczycielem. Przestrzegaj planu, który jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy oceniani na 4,8 gwiazdek na 5 przez studentów z całego świata.

Interaktywny, dostosowany

Popraw szybko swój hiszpański dzięki lekcjom dostosowanym do Twojego poziomu, celów i zainteresowań. Nauczysz się online (przez Skype) z dedykowanym nauczycielem, komunikując się i udostępniając materiały do ​​nauki, tak jak w klasie.

Dowiedz się w dowolnym miejscu i czasie.

Ucz się w czasach, które pasują do Ciebie z dowolnego miejsca. Nasza zaawansowana technologia planowania pozwala z łatwością rezerwować lekcje. Możesz nawet dodać je bezpośrednio do kalendarza online i otrzymywać przypomnienia o e-mailach i SMS-ach, abyś mógł utrzymać porządek.... [-]

Język hiszpański
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku