Hiszpański kursy - Search tutaj na kursy i kursy krótkich Hiszpański

Kursy Hiszpański.Znajdź kursy i krótkie kursy Hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego może być idealnym wyborem dla osób, które chcą uczyć się drugiego języka, które mogą być przydatne w dnia na dzień życia, jak również w biznesie. Hiszpański jest językiem uniwersalnym, używany na całym świecie.

Co to ​​jest kurs językowy w języku hiszpańskim?

Kurs języka hiszpańskiego uczy się mówić językiem, a także pisać i czytać. To pozwala studentom uczyć się, jak rozmawiać w interakcjach społecznych i gospodarczych i uczy się o kulturze hiszpańskiej, jak również.

Jakie są korzyści z Biorąc Kursy językowe w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs języka hiszpańskiego jest cenne z wielu powodów, zwłaszcza, że w wielu krajach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Ameryce Środkowej tego języka.Może to również pomóc uczniowi do interakcji w różnych sytuacjach społecznych.

Ile to kosztuje, aby wziąć udział w kursie języka w języku hiszpańskim?

Koszt tych kursów wahają się szeroko. Jest to możliwe, aby znaleźć bardzo przystępne programy, które mogą zostać podjęte w Internecie niedrogo. Inna opcja to m.in. biorąc kurs w otoczeniu uczelni, które mogą być droższe.

Jakie są wymagania na kurs języka w języku hiszpańskim?

Większość czasu, jest bardzo mało, jeśli w ogóle, wymagania do podjęcia kursy hiszpańskiego. Nawet młodsze dzieci mogą uczestniczyć.

Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z kursu językowego w języku hiszpańskim?

Osoby, które mówią więcej niż jednego języka, szczególnie cenny język jak ten, są cenne dla pracodawców.Daje to pracodawcy z możliwością liczyć na pracownika do interakcji z klientami, klientów i partnerów biznesowych w innych ustawieniach.

Dlaczego Weź kurs języka online w języku hiszpańskim?

Kursy online ułatwiają osobom uzyskania języka na własne stopy. Pozwala to na indywidualną naukę w jego lub jej własnym tempie.

Gdzie na kursie językowym w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs hiszpańskiego jest łatwe, ponieważ jest on dostępny za pośrednictwem różnych internetowych szkół. Jest on również dostępny w różnych szkół, w tym szkół wyższych.

Jak zapisać się na kurs w języku hiszpańskim?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Surfing i lekcje hiszpańskiego

LM Marti Education
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Getxo

Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami surfingu, aby zapewnić najlepsze możliwe surfowanie. Nasi profesjonaliści mają setki wcześniejszych klas na różnych poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Bezpieczeństwo jest również ważnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę. [+]

Czy kiedykolwiek surfowałeś kiedyś w Zatoce Biskajskiej? Jeśli nie, czeka cię specjalna niespodzianka! Oferujemy lekcje surfingu u miejscowych, którzy nauczą Cię w najbardziej popularnych i znanych plażach w Hiszpanii.

Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami surfingu, aby zapewnić najlepsze możliwe surfowanie. Nasi profesjonaliści mają setki wcześniejszych klas na różnych poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Bezpieczeństwo jest również ważnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę.

Oprócz surfowania, oferujemy również lekcje hiszpańskiego. Podczas pobytu w Hiszpanii bardzo pomocne jest nauczenie się hiszpańskich zwrotów, które mogą pomóc w zanurzeniu się w lokalnej kulturze Hiszpanii. Najlepszym sposobem nauki języka jest nauka w kraju, w którym mówi się tym językiem. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani native-tutorzy pomogą Ci uczyć się hiszpańskiego na lekcji, abyś mógł ćwiczyć na ulicy, u swojej rodziny lub u znajomych.... [-]


Kurs języka hiszpańskiego (nauka hiszpańskiego)

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 32 tygodnie February 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Kursy te są przeznaczone dla studentów, którzy chcą spędzić jeden semestr lub więcej studiów w prestiżowym programie, biorąc udział w codziennym życiu hiszpańskiego uniwersytetu - zarówno akademicko, jak i społecznie. Program oferuje ponad 40 różnych przedmiotów związanych z językiem hiszpańskim, gramatyką, literaturą, historią, sztuką, naukami politycznymi i innymi podobnymi dyscyplinami. Na każdym poziomie są dostępne ogólne, szczegółowe i skoncentrowane kursy, aby sprostać różnym potrzebom uczniów.

[+]

Doświadczenie w Hiszpanii i języku hiszpańskim w Nebrija przy uzyskiwaniu kredytów uniwersyteckich

Kursy te są przeznaczone dla studentów, którzy chcą spędzić jeden semestr lub więcej studiując w prestiżowym programie, uczestnicząc w codziennym życiu hiszpańskiego uniwersytetu, zarówno akademickiego, jak i społecznego.

Program oferuje ponad 40 różnych przedmiotów związanych z językiem hiszpańskim, gramatyką, literaturą, historią, sztuką, nauką polityczną i innymi podobnymi dyscyplinami.

Na każdym poziomie są dostępne ogólne, szczegółowe i skoncentrowane kursy, aby sprostać różnym potrzebom uczniów.

Kursy hiszpańskiego są oferowane przez cały rok w 6 różnych programach. Elastyczność kursów umożliwia studentom wybór lub połączenie dowolnego z tych okresów studiów: ... [-]


Kurs hiszpańskiego PLUS

Intercultura Costa Rica
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 12 tygodnie Otwarta rekrutacja Kostaryka Heredia Sámara + 1 więcej

Chcesz nauczyć się czegoś więcej niż tylko hiszpańskiego ?! Czy chcesz połączyć lekcje hiszpańskiego zanurzenia z projektem wolontariatu, prywatnymi zajęciami z surfingu lub tańca latynoskiego, czy też jesteś studentem medycyny poszukującym dodatkowego zainteresowania medycznym językiem hiszpańskim? Wtedy jedna z naszych opcji hiszpańskiego PLUS Activity może być dla Ciebie odpowiednia. [+]

1. NASZA BARDZO NAJLEPSZA OFERTA ROKU: Promocja w Zielonym Okresie - 295 USD od naszych hiszpańskich zajęć grupowych po zarezerwowaniu minimum 3 tygodni hiszpańskiego programu. Zniżka dotyczy wszystkich programów realizowanych między 6 sierpnia a 21 grudnia 2018 roku.

2. COSTA RICAN KRAJOWY PROMOCJA WAKACYJNA - Świętujemy aneksję Guanacaste i dajemy rabat w wysokości 25 USD za każdy tydzień lekcji hiszpańskiego, gdy rezerwujemy go w lipcu 2018 roku!

UWAGA: W danym momencie obowiązuje tylko jedna zniżka.

Nasz hiszpański program aktywacyjny PLUS obejmuje hiszpańskie zajęcia grupowe (maksymalnie 6 uczniów w klasie), które oferujemy przez cały rok dla wszystkich grup wiekowych w obu naszych najlepszych lokalizacjach, które możesz rozpocząć w dowolnym momencie.... [-]


Obóz letni dla nastolatków w Hiszpanii

Tico Lingo
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie February 2019 Kostaryka Heredia

Łączący intensywne lekcje hiszpańskiego, codzienne zajęcia kulturalne i weekendowe wyprawy przygodowe, obóz Teen Spanish ma na celu pełne zanurzenie studentów w kulturze Kostaryki i społeczności. [+]

Łączący intensywne lekcje hiszpańskiego, codzienne zajęcia kulturalne i weekendowe wyprawy przygodowe, obóz Teen Spanish ma na celu pełne zanurzenie studentów w kulturze Kostaryki i społeczności.

Obóz kładzie nacisk na naukę i zdobywanie hiszpańskiego poprzez kulturowe zanurzenie. Uczniowie nie tylko odejdą z podniesionym poziomem hiszpańskiego, ale także nową światową i kulturową perspektywą życia ... i przygodą, którą można podzielić się z każdym w domu!

Wiek: 13-18 Czas trwania: 3 tygodnie

Szczegóły programu

Letni obóz dla nastolatków z Hiszpanii trwa trzy tygodnie i łączy intensywne lekcje hiszpańskiego, codzienne zajęcia kulturalne i weekendowe wyprawy. Jest to kompleksowy program, który oferuje nastolatkom wszystko, czego potrzebują, aby się uczyć, zanurzyć i odejść z przygodą życia.... [-]


Gap Year or Semester in Spain

EF Gap Year
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid Marbella Barcelona + 2 więcej

[+]

Hiszpański kursy - krótkie kursy. Szczegóły dotyczące ceny : Zakwaterowanie dla rodzin goszczących i plan posiłków są wliczone w cenę kursu. Skontaktuj się z zespołem rekrutacyjnym, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę cenową. [-]

Intensywny kurs języka hiszpańskiego

Universidad Autónoma de Guadalajara
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 32 - 45 godziny July 2019 Meksyk Guadalajara

Prestiż CII ma nadal rosnąć przez lata, zwłaszcza w języku hiszpańskim. Jeśli twoim celem jest mówić tym językiem na całym świecie, Departament hiszpańskie w Centro Internacional de Idiomas jest właściwym wyborem. Pełną listę i oczywiście opis znajduje się poniżej. [+]

Most na świat

Centro Internacional de Idiomas

JĘZYK HISZPAŃSKI

Hiszpański jest obecnie używany przez ponad 300 milionów ludzi. Okazało się w tym samym czasie, co konsolidacji Hiszpanii jako nowoczesnego państwa w czasach króla i królowej katolickiego, Ferdynanda i Izabeli.

GUADALAJARA

Guadalajara jest piękne miasto i bardzo ciekawe miejsce! W stolicy stanu Jalisco, to miasto urodził się wielki i wspaniały! Usytuowany w zachodniej części Meksyku, Guadalajara oferuje wykwintne świetności miasta, które jest tradycyjna i nowoczesna zarazem. Ma jeden z najlepszych klimatów na świecie, i to w pobliżu pięknych plaż Puerto Vallarta, Manzanillo i Melaque.... [-]


Kurs: Program dla misjonarzy

Elec Spanish School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie February 2019 Kostaryka San Isidro de El General

W naszej szkole zaprojektowaliśmy specjalne programy dla klientów, którzy poświęcają swoje życie misji misji i wspierają innych, aby mieli lepszą jakość życia, w całej jego integralnej istocie. Programy dla misjonarzy są tak skonstruowane, aby rozwijać je ze studentami na każdym poziomie, czy to początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym. Zawartość każdego programu zawiera 4 intensywne tygodnie, 4 godziny dziennie. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i dostępności jego czasu. [+]

W naszej szkole zaprojektowaliśmy specjalne programy dla klientów, którzy poświęcają swoje życie misji misji i wspierają innych, aby mieli lepszą jakość życia, w całej jego integralnej istocie. Programy dla misjonarzy są tak skonstruowane, aby rozwijać je ze studentami na każdym poziomie, czy to początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym. Zawartość każdego programu zawiera 4 intensywne tygodnie, 4 godziny dziennie. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i dostępności jego czasu. Nasza metoda jest komunikatywna, dlatego pracujemy nad 4 umiejętnościami, które każda osoba musi rozwinąć, aby komunikować się:

Zdolność słuchowaPisemne wyrażenieCzytanie ze zrozumieniem i tekstyProdukcja doustna... [-]

Długoterminowe kursy hiszpańskiego (12 + tygodni)

ALICANTE – ELE USAL
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 tygodnie Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Kursy te skierowane są do studentów zagranicznych, którzy chcą osiągnąć wysoki poziom hiszpańskiego w momencie odczuwają hiszpańskiej kultury z pierwszej ręki. Poprzez naszych kursach długoterminowych uczniowie osiągną poziom hiszpańskim wymaganych przez instytucje szkolnictwa wyższego (licencjackich i kształcenia podyplomowego) w Hiszpanii. [+]

Opis

Kursy te skierowane są do studentów zagranicznych, którzy chcą osiągnąć wysoki poziom hiszpańskiego w momencie odczuwają hiszpańskiej kultury z pierwszej ręki. Poprzez naszych kursach długoterminowych uczniowie osiągną poziom hiszpańskim wymaganych przez instytucje szkolnictwa wyższego (licencjackich i kształcenia podyplomowego) w Hiszpanii.

Nasz Dłuższa znajomość języka hiszpańskiego i kursy Kultura znaczących praktyk w gramatyki, słownictwa, ustnej i pisemnej wypowiedzi, wszystko to przy użyciu rzeczywistych sytuacjach i tekstów oraz są oferowane na wszystkich poziomach poziom biegłości językowej (A1-A2-B1-B2-C1-C2) ,

Oprócz ich regularnego harmonogramu, studenci będą mogli zapisać się na nasze kursy przygotowujące do DELE i podjąć oficjalne egzaminy, podczas gdy w Hiszpanii. ... [-]


Hiszpanski dla turystyki (konwersacji)

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Kolumbia Chía

Hiszpański kurs przeznaczony dla studentów, którzy chcą nauczyć się hiszpańskiego dla turystyki. [+]

harmonogram Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 12:00 m. (Intensywny) Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00 m. (Regularny) Zwykły: 15 godzin tygodniowo / Intensiva: 20 godzin tygodniowo Obejmuje: Jeden (1) wycieczka kulturowa tygodniu Dwa (2) godzin łaciny taniec tygodniu Nieograniczone korzystanie z centrum zasobów "Studium" Nieograniczony dostęp do "wirtualnego Sabana" wirtualnej platformy Materiał do zajęć Test kwalifikacyjny Certyfikat ukończenia kursu z liczbą godzin, dat udział i poziom zakończone. Usług dodanych

Jest jedna odsłona kulturowej i klasy 2 godziny w tygodniu taniec łaciński dla studentów, bezpłatnie. Specjalne wycieczki kulturalne mogą mieć dodatkowe koszty. Uniwersytet oferuje gamę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych o specjalnych cenach dla naszych hiszpańskich studentów. Działania te odbywają się w godzinach popołudniowych.... [-]


Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 semestry January 2019 Stany Zjednoczone Walnut Hiszpania A Coruña + 3 więcej

[+]

Pomoc w prowadzeniu procedury żądania przekazania kredytów w instytucji macierzystej. 24/7 kontakt lokalny. Działalność kulturalna (np. Powitanie hiszpańskiej kolacji, wycieczki z tapas, galicyjskie ceremonie queimada itp.) [-]

Intensive Spanish Program - więcej niż tylko język

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Nasze Kursy hiszpańskiego (na wszystkich poziomach) są zaprojektowane tak, aby zapewnić całkowite zanurzenie w języku hiszpańskim i jego otoczenia przez samych doświadczeń, które uczniowie będą przeżywać zarówno w klasie jak i poza nią (projekty, prezentacje, krótkie filmy, napisy, gra, blogowanie, dramat sztuka, dubbing filmów ...), zarówno w hiszpańskich zajęć i kursów, które oferujemy jako uzupełnienie dla klas językowych: film, Teatr, sztuka, hiszpański w turystyce, firm hiszpańskich, hiszpański kultura i hiszpański gastronomii. Wszystkie mają intensywne kursy uniwersyteckie ECTS kredytów i wszyscy uczniowie mają dostęp do wszystkich usług i obiektów uniwersyteckich. [+]

Kopiowanie w języku hiszpańskim? Umieszczenie na sztuce?

Nasze Kursy hiszpańskiego (na wszystkich poziomach) są zaprojektowane tak, aby zapewnić całkowite zanurzenie w języku hiszpańskim i jego otoczenia przez samych doświadczeń, które uczniowie będą przeżywać zarówno w klasie jak i poza nią (projekty, prezentacje, krótkie filmy, napisy, gra, blogowanie, dramat sztuka, dubbing filmów ...), zarówno w hiszpańskich zajęć i kursów, które oferujemy jako uzupełnienie dla klas językowych: film, Teatr, sztuka, hiszpański w turystyce, firm hiszpańskich, hiszpański kultura i hiszpański gastronomii. Wszystkie mają intensywne kursy uniwersyteckie ECTS kredytów i wszyscy uczniowie mają dostęp do wszystkich usług i obiektów uniwersyteckich. ... [-]


Kurs hiszpańskiego online - Tutoring 1 na 1

Lingoci
Online W niepełnym wymiarze czasu

Korzystaj z lekcji hiszpańskiego online z doświadczonym, macierzystym nauczycielem. Przestrzegaj planu, który jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy oceniani na 4,8 gwiazdek na 5 przez studentów z całego świata. [+]

Ucz się hiszpańskiego Szybko.

Korzystaj z lekcji hiszpańskiego online z doświadczonym, macierzystym nauczycielem. Przestrzegaj planu, który jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy oceniani na 4,8 gwiazdek na 5 przez studentów z całego świata.

Interaktywny, dostosowany

Popraw szybko swój hiszpański dzięki lekcjom dostosowanym do Twojego poziomu, celów i zainteresowań. Nauczysz się online (przez Skype) z dedykowanym nauczycielem, komunikując się i udostępniając materiały do ​​nauki, tak jak w klasie.

Dowiedz się w dowolnym miejscu i czasie.

Ucz się w czasach, które pasują do Ciebie z dowolnego miejsca. Nasza zaawansowana technologia planowania pozwala z łatwością rezerwować lekcje. Możesz nawet dodać je bezpośrednio do kalendarza online i otrzymywać przypomnienia o e-mailach i SMS-ach, abyś mógł utrzymać porządek.... [-]


Barcelona - Internat w pełnym wymiarze godzin

IES Abroad
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 miesięcy January 2019 Hiszpania Barcelona

Nasz 12-tygodniowy program praktyk w Barcelonie gwarantuje bezpłatne, płatne praktyki w zakresie staży od 30 do 40 godzin tygodniowo w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Rozwiń swoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zdobądź doświadczenie w pracy zawodowej, które pozwoli Ci rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. [+]

Przegląd

Rozpocznij swoją karierę od zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego na semestralnym stażu w Barcelonie, gospodarczym i kulturalnym centrum Półwyspu Iberyjskiego. Barcelona jest ważnym graczem w wielu branżach, w tym w handlu, edukacji, startupach technologicznych, rozrywce, mediach i modzie. Istnieją również doskonałe możliwości w międzynarodowych organizacjach non-profit, a także w sztuce. Zbuduj globalną sieć profesjonalnych kontaktów, biorąc wszystko to, co ma do zaoferowania to piękne hiszpańskie miasto położone pomiędzy jasnoniebieskim morzem a majestatycznymi górami.

Nasz 12-tygodniowy program praktyk w Barcelonie gwarantuje bezpłatne, płatne praktyki w zakresie staży od 30 do 40 godzin tygodniowo w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Rozwiń swoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zdobądź doświadczenie w pracy zawodowej, które pozwoli Ci rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.... [-]


Kurs angielskiego ogólnego lub hiszpańskiego online

Cambridge Institute
Online W pełnym wymiarze godzin 3 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid

Nasze kursy, rozpoczęte we wrześniu 2012 r., W tym rozwój umiejętności językowych i nabycie całej wiedzy wymaganej przez oficjalne egzaminy University of Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, BULATS). [+]

Ten kurs języka angielskiego / hiszpańskiego pozwoli uczniom z całego świata uzyskać podstawową wiedzę i praktykę gramatyki.

Zawiera cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie , poprzez tekst, wideo i ćwiczenia interaktywne, które są automatycznie korygowane przez system.

Ten kurs odbywa się za pośrednictwem naszej platformy internetowej, która oferuje różne tematy tematyczne o różnym stopniu intensywności i trudności w zależności od poziomu języka angielskiego ucznia.

Kurs obejmuje: materiały dydaktyczne i słuchowe, sekcję wiadomości, linki niektórych najważniejszych stron w języku angielskim lub hiszpańskim oraz słownik tłumaczący wszystkie wyrazy i wyrażenia.... [-]


Kursy hiszpańskiego

Anda Sprachschule
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 48 tygodnie October 2019 Niemcy Berlin + 1 więcej

Nasze kursy hiszpańskiego w Berlinie umieścić ucznia w centrum. Ucz się hiszpańskiego z nami w małych grupach, z rodzimymi nauczycieli i kwalifikacje, i tanio. Ponadto oferujemy indywidualną pomoc w czterech językach, więc jedynym problemem jest to, aby nauczyć się hiszpańskiego. [+]

Nasze kursy hiszpańskiego w Berlinie umieścić ucznia w centrum. Ucz się hiszpańskiego z nami w małych grupach, z rodzimymi nauczycieli i wykwalifikowana i tania. Ponadto oferujemy indywidualną pomoc w czterech językach, więc jedynym problemem jest to, aby nauczyć się hiszpańskiego.

Jeśli masz już wiedzę o języku hiszpańskim można osiągnąć nasz Bezpłatny test. Skontaktować się z nami, aby umówić się na spotkanie.

Przeczytaj o terminach początku naszej Kursy hiszpańskiego w Berlinie! Wypróbuj nas za darmo!

Wszystkie nasze kursy są oparte na wytycznych Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia znajomości języków, a następnie poziomy to indicati.Con europejski układ odniesienia stało się możliwe wyrównanie opanowanie kilku języków poziom w całej Europie. Poziomy są następujące:... [-]