Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Hiszpański.Znajdź kursy i krótkie kursy Hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego może być idealnym wyborem dla osób, które chcą uczyć się drugiego języka, które mogą być przydatne w dnia na dzień życia, jak również w biznesie. Hiszpański jest językiem uniwersalnym, używany na całym świecie.

Co to ​​jest kurs językowy w języku hiszpańskim?

Kurs języka hiszpańskiego uczy się mówić językiem, a także pisać i czytać. To pozwala studentom uczyć się, jak rozmawiać w interakcjach społecznych i gospodarczych i uczy się o kulturze hiszpańskiej, jak również.

Jakie są korzyści z Biorąc Kursy językowe w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs języka hiszpańskiego jest cenne z wielu powodów, zwłaszcza, że w wielu krajach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Ameryce Środkowej tego języka.Może to również pomóc uczniowi do interakcji w różnych sytuacjach społecznych.

Ile to kosztuje, aby wziąć udział w kursie języka w języku hiszpańskim?

Koszt tych kursów wahają się szeroko. Jest to możliwe, aby znaleźć bardzo przystępne programy, które mogą zostać podjęte w Internecie niedrogo. Inna opcja to m.in. biorąc kurs w otoczeniu uczelni, które mogą być droższe.

Jakie są wymagania na kurs języka w języku hiszpańskim?

Większość czasu, jest bardzo mało, jeśli w ogóle, wymagania do podjęcia kursy hiszpańskiego. Nawet młodsze dzieci mogą uczestniczyć.

Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z kursu językowego w języku hiszpańskim?

Osoby, które mówią więcej niż jednego języka, szczególnie cenny język jak ten, są cenne dla pracodawców.Daje to pracodawcy z możliwością liczyć na pracownika do interakcji z klientami, klientów i partnerów biznesowych w innych ustawieniach.

Dlaczego Weź kurs języka online w języku hiszpańskim?

Kursy online ułatwiają osobom uzyskania języka na własne stopy. Pozwala to na indywidualną naukę w jego lub jej własnym tempie.

Gdzie na kursie językowym w języku hiszpańskim?

Biorąc kurs hiszpańskiego jest łatwe, ponieważ jest on dostępny za pośrednictwem różnych internetowych szkół. Jest on również dostępny w różnych szkół, w tym szkół wyższych.

Jak zapisać się na kurs w języku hiszpańskim?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

122 Wyniki z Hiszpański

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Będziesz pracował nad 4 językami: pisaniem, mówieniem, czytaniem i słuchaniem (będziesz ćwiczyć cały czas nowe słownictwo i gramatykę). Dostarczymy Ci przewodniki klasy, ... [+]

Będziesz pracował nad 4 językami: pisaniem, mówieniem, czytaniem i słuchaniem (będziesz ćwiczyć cały czas nowe słownictwo i gramatykę). Dostarczymy Ci przewodniki klasy, więc nie będziesz musiał kupować żadnych dodatkowych materiałów; po prostu potrzebujesz słownika.

Nasze kursy są bardzo elastyczne, możesz wybrać, ile tygodni chcesz się uczyć i kiedy zacząć. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek, więc możesz wybrać datę rozpoczęcia kursu.

Ceny

Koszt zależy od liczby tygodni, które będziesz u nas studiować oraz od rodzaju kursu, który podejmiesz.

Możesz dołączyć do niektórych kursów, które Universidad de La Sabana ma dla swoich uczniów. Daj nam znać, jakie tematy Cię interesują, abyśmy mogli znaleźć kurs. Ten kurs nie będzie mieć ocen, jest tylko na obecność i nie oznacza dodatkowych kosztów. * Dotyczy to tylko studentów, którzy pozostają 2 miesiące lub dłużej.... [-]

Kolumbia Chía
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 24 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Elec Spanish School

W naszej szkole zaprojektowaliśmy specjalne programy dla klientów, którzy poświęcają swoje życie misji misji i wspierają innych, aby mieli lepszą jakość życia, w całej je ... [+]

W naszej szkole zaprojektowaliśmy specjalne programy dla klientów, którzy poświęcają swoje życie misji misji i wspierają innych, aby mieli lepszą jakość życia, w całej jego integralnej istocie. Programy dla misjonarzy są tak skonstruowane, aby rozwijać je ze studentami na każdym poziomie, czy to początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym. Zawartość każdego programu zawiera 4 intensywne tygodnie, 4 godziny dziennie. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i dostępności jego czasu. Nasza metoda jest komunikatywna, dlatego pracujemy nad 4 umiejętnościami, które każda osoba musi rozwinąć, aby komunikować się:

Zdolność słuchowaPisemne wyrażenieCzytanie ze zrozumieniem i tekstyProdukcja doustna... [-]
Kostaryka San Isidro de El General
Luty 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Guadalajara

Prestiż Międzynarodowego Centrum Językowego (ILC) przez lata wzrastał, zwłaszcza w języku hiszpańskim. Jeśli twoim celem jest posługiwanie się tym językiem na całym świec ... [+]

STUDYJNY HISZPAŃSKI W UAG

Uważaj Guadalajarę za kolejny cel nauki języka hiszpańskiego! Położony w zachodnim Meksyku Guadalajara oferuje wyjątkowy splendor miasta, które jest jednocześnie tradycyjne i nowoczesne. Ma jeden z najlepszych klimatów na świecie i znajduje się w pobliżu pięknych plaż Puerto Vallarta, Manzanillo i Melaque.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), najstarszy prywatny uniwersytet w Meksyku, od ponad 80 lat dąży do doskonałości akademickiej. Jego nazwa stała się synonimem prestiżu edukacyjnego i jest znana na całym świecie. UAG osiągnął szczególne uznanie w Ameryce Łacińskiej.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM JĘZYKOWE (ILC) w UAG oferuje swoim studentom możliwość rozwoju zarówno osobiście, jak i zawodowo poprzez naukę języka obcego. Dlatego uczniowie potwierdzają swoje wartości poprzez interakcje i dyskusje klasowe, a także analizując kulturę kraju, którego języka się uczy.... [-]

Meksyk Guadalajara
Lipiec 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
32 - 45 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Católica del Norte

Znaczące doświadczenie edukacyjne w cudownym regionie Coquimbo, kulturalnym i magicznym miejscu. Programy mają na celu zapewnienie wszechstronnego doświadczenia, w tym wy ... [+]

Hiszpański, nauki morskie i biznes w Coquimbo

Atacama Immersion Chile By Universidad Católica del Norte

Miejsce: Region Coquimbo w centrum Chile

Region, który zaskakuje odwiedzających wspaniałymi miejscami, takimi jak Dolina Elqui, słynna dolina, w której produkuje się chilijskie Pisco. Ważna scena obserwatoriów astronomicznych dzięki czystości nieba. Wspaniałe wybrzeża z morską różnorodnością biologiczną idealne do badań nauk morskich. Coquimbo to region, w którym narodziła się literacka Nagroda Nobla Gabriela Mistral, jej praca, dzieciństwo i historia znajdują się na tych pięknych ziemiach.

Opis

Znaczące doświadczenie edukacyjne w cudownym regionie Coquimbo, kulturalnym i magicznym miejscu. Programy mają na celu zapewnienie wszechstronnego doświadczenia, w tym wysokiej jakości kształcenia akademickiego, działań w terenie włączonych w krajobrazy otoczone plażami, gdzie odwiedzający mogą cieszyć się, dzielić i wymieniać doświadczeniami.... [-]

Chile Coquimbo
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Think in Spanish

Podobnie jak w przypadku naszych standardowych kursów, Jesienny Kurs obejmie lekcje w klasie połączone z działaniami społecznymi i kulturalnymi, aby ułatwić naukę w auten ... [+]

Intensywny dwutygodniowy kurs jesienny

Podobnie jak w przypadku naszych standardowych kursów, Jesienny Kurs obejmie lekcje w klasie połączone z działaniami społecznymi i kulturalnymi, aby ułatwić naukę w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych.

Studenci: Minimum 18 lat. Minimalny poziom języka hiszpańskiego: A2 (Pre-intermediate)Dostępne miejsca: 10 na dwa tygodnie i kurs. Minimalna wielkość grupy: 6 uczniów.Jednostki klasowe na dwa tygodnie60 sesji. 55 minut na lekcję15-20 sesji: hiszpański biznesowy10 lekcji: hiszpańska wymowa i akcent

Harmonogram

Od poniedziałku do piątku: 9: 00-13: 30/15: 00–17:00

Działalność społeczna i kulturalna odbędzie się po godzinie 17.00 iw weekendy... [-]

Hiszpania León
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ELITE Lenguas

Czterotygodniowy, kompaktowy kurs obejmujący wszystkie aspekty słuchania, mówienia, czytania i pisania, oferujący studentom kompleksowe studium języka zachodniego i ciągł ... [+]

Czterotygodniowy, kompaktowy kurs obejmujący wszystkie aspekty słuchania, mówienia, czytania i pisania, oferujący studentom kompleksowe studium języka zachodniego i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności poprzez różne ćwiczenia w klasie.

Nasza szkoła kładzie nacisk na małą klasę i nie ma więcej niż 9 uczniów w każdej klasie, aby zapewnić najlepszą jakość nauczania, zwracać uwagę na sytuację uczenia się każdego ucznia i pozwolić uczniom na kompleksową interakcję z nauczycielem podczas zajęć.

Po każdym poziomie będzie trwało od jednego do dwóch tygodni darmowych lekcji Dele, aby pomóc uczniom skonsolidować swoją wiedzę i zapoznać się z pytaniami egzaminacyjnymi Dele.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 53 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Take albo hiszpański intensywnej lub hiszpańskiego Kurs semestralny w połączeniu z jednym lub dwóch kursów w Bachelor's studiów na Uniwersytecie w Alicante (bezpośrednia ... [+]

Take albo hiszpański intensywnej lub hiszpańskiego Kurs semestralny w połączeniu z jednym lub dwóch kursów w Bachelor's studiów na Uniwersytecie w Alicante (bezpośrednia rekrutacja / odwiedzenie studenckich).

Weźmiemy nie tylko zadbać o swoje procesu rejestracji, ale udzielać porad / rekomendacji co do tego, co jest dla ciebie najlepsze. Musisz być studentem w swoim kraju, aby ubiegać się o bezpośrednie statusu rekrutacji / wizyty.

Możesz uczyć się w języku hiszpańskim lub angielskim. Istnieje ponad 150 kursów pełni nauczane w języku angielskim, dla osób, które nie osiągnęły jeszcze poziomu biegłości w języku hiszpańskim zmuszony do podjęcia kursu w Bachelor's program w języku hiszpańskim.... [-]

Hiszpania Alicante
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

Kursy intensywne są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą biegle władać językiem hiszpańskim w jak najkrótszym czasie. Skupiamy się na udanej komunikacji. Nasze in ... [+]

Kursy intensywne są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim w jak najkrótszym czasie.

Skupiamy się na udanej komunikacji . Nasze intensywne kursy, dostępne na wszystkich poziomach, zapewniają wszystkie podstawowe umiejętności w zakresie opanowania języka hiszpańskiego lub wykorzystania dotychczasowej wiedzy w celu rozszerzenia umiejętności językowych, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

W każdej lekcji łączymy gramatykę i konwersację, aby umożliwić ci naukę, a następnie ćwiczenie niezbędnych podstaw języka.

Będziesz uczyć się podstawowych umiejętności językowych - czytania, pisania, mówienia i słuchania - z naciskiem na słownictwo, abyś mógł komunikować się ustnie i na piśmie, a także skorzystasz z przeglądu kultury hiszpańskiej, aby pomóc Ci zrozumieć - i cieszyć się - hiszpański styl życia.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program jest przeznaczony dla studentów, którzy pragną doświadczyć witalności Hiszpanii i dużego miejskiego środowiska uniwersyteckiego Universidad Complutense de Ma ... [+]

Przegląd

Nie trudno będzie zakochać się w Madrycie. Położony w sercu Hiszpanii, stolica jest wyjątkowa, ponieważ ma miejskie tempo i jest znana z bogatej kultury artystycznej, politycznej i biznesowej.

Nasz program jest przeznaczony dla studentów, którzy pragną doświadczyć witalności Hiszpanii i dużego miejskiego środowiska uniwersyteckiego Universidad Complutense de Madrid (UCM), jednego z najwybitniejszych uniwersytetów w kraju, w którym znajduje się nasze Centrum.

Ten program stara się zanurzyć w kulturze Madrileños poprzez opcje akademickie, zajęcia pozalekcyjne z studentami uniwersyteckimi i wybory mieszkaniowe. Oprócz wymaganego kursu hiszpańskiego, masz możliwość skorzystania z szerokiej gamy kursów IES Abroad , a także lokalnych kursów uniwersyteckich. Możesz także wziąć udział w kursie przygotowawczym do Diploma de español como lengua extranjera (DELE), prowadząc do uzyskania certyfikatu. Ta nagroda będzie stanowić cenne źródło życiorysu i można ją zdobyć bez dodatkowych kosztów. Kilka wycieczek terenowych przeniesie Cię poza granice miasta do miejsc o znaczeniu historycznym i współczesnym. Możesz również dodać międzynarodowe doświadczenie zawodowe do swojego życiorysu, jednocześnie zdobywając punkty dzięki uczestnictwu w stażach i towarzyszącym seminarium akademickim.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VERITAS

Kurs ten ma na celu zapewnienie wszystkim specjalistom w dziedzinie egzekwowania prawa, bez wcześniejszego doświadczenia hiszpańskiego, narzędzi niezbędnych do interakcji ... [+]

Zawody prawniczeSSP 151: Podstawowy hiszpański dla zawodów związanych z egzekwowaniem prawaCzas trwania: 4 tygodnieJęzyk: hiszpańskiOferowane co miesiąc z wyjątkiem marca, kwietnia, maja, sierpnia, września865 USD

Kurs ten ma na celu zapewnienie wszystkim specjalistom w dziedzinie egzekwowania prawa, bez wcześniejszego doświadczenia hiszpańskiego, narzędzi niezbędnych do interakcji z rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego. Podczas tego 4-tygodniowego kursu uczniowie będą pracować na symulowanych interakcjach z pacjentami hiszpańskojęzycznymi, aby zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności językowe, które pozwolą im wygodnie poradzić sobie z tymi interakcjami po powrocie do domu.... [-]

Kostaryka San José
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Skuteczna komunikacja z klientami, potencjalnymi klientami lub współpracownikami, niezależnie od bieżącej znajomości języka hiszpańskiego. ... [+]

Przegląd

Skuteczna komunikacja z klientami, potencjalnymi klientami lub współpracownikami, niezależnie od bieżącej znajomości języka hiszpańskiego. Nasze kursy, obejmujące podstawowe słownictwo i gramatykę, wyrażenia konwersacyjne, pytania i polecenia są dostosowane do potrzeb uczniów w celu zapewnienia im przyjemnej, wygodnej i przemyślanej nauki.

Kto powinien uczęszczać

Kursy są przeznaczone dla biznesmenów i lekarzy, którzy rozumieją lub mówią bardzo słabo lub nie znają hiszpańskiego i którzy są zainteresowani skutecznym, przemyślanym doświadczeniem nauki języka, uznają te kursy za wartościowe.

Korzyści programuPoznaj hiszpańskie słowa... [-]
Stany Zjednoczone Irvine USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Kurs odbywa się w Toledo, starożytnej stolicy Hiszpanii, mieście Światowego Dziedzictwa od 1986 roku, gdzie Trzy Kultury współistniały (chrześcijańskie, muzułmańskie i ży ... [+]

Informacje ogólne

Kurs odbywa się w Toledo, starożytnej stolicy Hiszpanii, mieście Światowego Dziedzictwa od 1986 roku, gdzie Trzy Kultury współistniały (chrześcijańskie, muzułmańskie i żydowskie), przesiąknięte przez El Greco, Cervantesa, Garcilaso i Bécquer, oferujące ofertę kulturalną, literacka, artystyczna i fantastyczna gastronomia. Tylko 30 minut pociągiem od centrum Madrytu.

Czas trwania i harmonogram

Od 8 lipca do 26 2019 r. Kurs trzytygodniowy (60 godzin teoretyczno-praktycznych).

Program obejmuje pobyt w rezydencji uniwersyteckiej od 7 lipca do 27 lipca (pełne wyżywienie). Uczestnicy nie będą mogli przybyć do rezydencji uniwersyteckiej przed 7 lipca i będą musieli opuścić swój pokój 27 lipca.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Belgrano

Szkoła Języków i Studiów Zagranicznych oferuje intensywne dolne PRZEDMIOTY Division cały rok przy całkowitym zanurzeniu w życiu i kulturze argentyńskiej. Zespół wykwalifi ... [+]

Szkoła Języków i Studiów Zagranicznych oferuje intensywne dolne PRZEDMIOTY Division cały rok przy całkowitym zanurzeniu w życiu i kulturze argentyńskiej. Zespół wykwalifikowanych rodzimym hiszpańskim wydziału z doświadczeniem w lingwistyki stosowanej uczy kursy językowe z wykorzystaniem metody komunikacyjnej podejście.

Klasy spełniać pięć razy w tygodniu przez 3 lub 5 godzin i zabrać 120 godzin akademickich (45 minut), aby zakończyć (patrz tabela).

Te podręczniki są napisane przez profesorów siebie i opublikowane przez Belgrano University Press.

Intensywne kursy są również na celu lepsze przygotowanie uczniów do naszych huk semestr studiów (Programa de Estudios Argentinos y Latinoamericanos). Kontynuując studenci mogą również podjąć dalsze kurs języka hiszpańskiego w trakcie semestru. ... [-]

Argentyna Buenos Aires
Luty 2020
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Escuela Albufera

Albufera Akademia oferuje test, aby sprawdzić swój poziom hiszpańskiego. W zależności od wyników możemy umieścić w dobrym kursie. ... [+]

Albufera Akademia oferuje test, aby sprawdzić swój poziom hiszpańskiego. W zależności od wyników możemy umieścić w dobrym kursie.

Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku

POZIOM PODSTAWOWY

Poziomy A1 i A2 według CEFR

Czy wprowadzenie go / siebie i innych oraz mogą zadawać i odpowiadać na pytania dotyczące danych osobowych, takich jak, gdzie on / ona mieszka, ludzi, on / ona wie, i co on / ona. Potrafi prowadzić prostą rozmowę pod warunkiem, że rozmówca mówi wolno, zrozumiale i jest gotowy do pomocy. Czy udział w zwykłej, typowej rozmowie wymagającej prostej i bezpośredniej wymiany informacji na tematy znane i typowe. Rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie tematów związanych z życiem codziennym znaczenie (np. podstawowe informacje osobiste i rodziny, zakupów, otoczenia, pracy). Potrafi opisać za pomocą prostych środków jego / jej pochodzenie i otoczenie, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami. ... [-]
Hiszpania Valencia
Wrzesień 2019
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Enforex

Jeśli myślisz o swojej kariery kolegium lub prowadzić kurs podyplomowych w Hiszpanii i nie jesteś pewien, nie martw się. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego, czego pot ... [+]

Program wprowadzający na uniwersytetach w Hiszpanii.

Jeśli myślisz o swojej kariery kolegium lub prowadzić kurs podyplomowych w Hiszpanii i nie jesteś pewien, nie martw się. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoje studia! Nie tylko, że będziemy również w stanie zapisać w dowolnym uniwersytecie hiszpańskim wygodnie! Tylko musisz się martwić o nauce i poprawy.

Data rozpoczęcia Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Wolne Miejsca Podczas stażu w hiszpańskich uniwersytetach jest dostępny w następujących miejscowościach: Barcelona, ​​Granada, Madryt, Malaga, Salamanka, Sevilla i Valenci... [-]
Hiszpania Barcelona Granada Madrid Marbella Salamanca Seville Valencia Alicante Santa Cruz de Tenerife  + 6 Więcej
Język hiszpański
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku