ACADEMICCOURSES

Kursy Higiena żywności i napojów.Znajdź kursy i krótkie kursy Higiena żywności i napojów

Kursy mogą wypełnić lukę akademicką lub dostarczyć dodatkowej wiedzy i umiejętności tym, którzy już mają karierę. W zależności od kierunku studiów ukończenie kursu może potrwać od sześciu miesięcy do dwóch lat.

Jakie są kursy higieny żywności i napojów? Kursy te mają na celu przygotowanie studentów do pracy w różnych aspektach usług gastronomicznych. Czystość i bezpieczeństwo są koniecznością w tej dziedzinie pracy, a studenci zdobędą umiejętności niezbędne do doskonałej higieny. Tematyka wielu kursów obejmuje stosowanie bezpiecznych składników, dbanie o higienę osobistą, bezpieczne obchodzenie się z żywnością i przechowywanie żywności oraz utrzymywanie czystości w obszarach usług, wyposażeniu i sprzęcie. Niektóre programy mogą obejmować praktyczną praktykę w warunkach laboratoryjnych lub w prawdziwej jadalni.

Studenci, którzy biorą udział w kursie higieny żywności i napojów, zdobywają umiejętności takie jak organizacja, bezpieczna obsługa żywności i praca zespołowa. Te umiejętności mogą poprawić perspektywy zawodowe absolwentów i pomóc im również w życiu osobistym.

Będzie się różnić w zależności od miejsca, ale wiele kursów higieny jest zwykle dość krótkich i niedrogich. Istnieje jednak wiele czynników związanych z całkowitymi kosztami, więc uczniowie powinni skontaktować się bezpośrednio ze szkołami, aby zapytać o wymagania finansowe.

Ten kurs może pomóc uczniom znaleźć pracę w różnych dziedzinach, w zależności od poziomu wykształcenia i doświadczenia. Pozycje na poziomie podstawowym mogą obejmować asystenta przygotowywania posiłków, bussera, asystenta stajni żywności i asystentów kuchennych. Dla osób z większym doświadczeniem, tytuły pracy mogą obejmować szefa kuchni, barmana, operatora stoiska żywnościowego, serwer restauracji, kucharza, szefa kuchni, cukiernika, opiekuna kuchni, firmę cateringową oraz menedżera żywności i napojów. Pracodawcy mogą obejmować restauracje, bary, hotele, ośrodki wypoczynkowe, centra imprez lub właścicieli wózków żywnościowych.

Ten kurs może być dostępny w pobliskim miejscu lub nawet w Internecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

2 Wyniki z Higiena żywności i napojów Filter

SCAFA, Dubai’s School of Culinary And Finishing Arts
Kursy
<
W pełnym wymiarze godzin
<
6 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program kombinacji Jak sama nazwa wskazuje, program ten jest kombinacją kuchni profesjonalnej i profesjonalnego programu wykańczania. Podczas gdy studenci kończący Professiona ...

Czytaj więcej

SCAFA, Dubai’s School of Culinary And Finishing Arts
Kursy
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Professional Kitchen Program trwa 3 miesiące i jest przeznaczony dla początkujących poszukujących międzynarodowego standardu, profesjonalnego programu gotowania. Zdobądź Dyplo ...

Czytaj więcej