ACADEMICCOURSES

Kursy: Herbata i kawa Oceanii

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Nie ważne gdzie jesteś w podróży, w tym świecie, by znaleźć się w pobliżu albo w herbaciarni lub kawiarni. Oczywiście w badaniach herbaty i kawy, jako dodatek do programu sztuki kulinarnej pomoże zrozumieć więcej o tych popularnych napojów na arenie międzynarodowej.

Chcesz studiować w Oceanii? Dwa najbardziej Kraje popytu na Oceania: Australia i Nowa Zelandia, zarówno razem oferują niezwykłą i bardzo charakterystyczny przygodę badania.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Herbata i kawa i w kraju Oceanii. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Herbata i kawa, Oceanii Filter

Program szkoleniowy English i Barista

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand
Kursy
Mar 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ucz się angielskiego (od elementarnego do zaawansowanego), rozwijając jednocześnie umiejętności Baristy. EMS zatrudnia doświadczonego trenera baristy, a trening odbywa się w n ...

Czytaj więcej

Oczywiście: Barista / kawiarnia angielski

Impact English College
Kursy
Sty 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
5 tyg.
Ośrodek kształcenia

Popraw swoje umiejętności angielskiego dla pomyślnego zakończenia William Angliss TAFE Kurs Barista Coffee Academy i pomóc dostać pracę w kawiarni i branży hotelarskiej. ...

Czytaj więcej