ACADEMICCOURSES

Kursy: Herbata i kawa Nowa Zelandia

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Nie ważne gdzie jesteś w podróży, w tym świecie, by znaleźć się w pobliżu albo w herbaciarni lub kawiarni. Oczywiście w badaniach herbaty i kawy, jako dodatek do programu sztuki kulinarnej pomoże zrozumieć więcej o tych popularnych napojów na arenie międzynarodowej.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Herbata i kawa i w kraju Nowa Zelandia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Herbata i kawa, Nowa Zelandia Filter

Program szkoleniowy English i Barista

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand
Kursy
Mar 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ucz się angielskiego (od elementarnego do zaawansowanego), rozwijając jednocześnie umiejętności Baristy. EMS zatrudnia doświadczonego trenera baristy, a trening odbywa się w n ...

Czytaj więcej