Filter
Kursy
Gruzja

Kursy w Gruzja

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Gruzja jest suwerennym państwem w regionie Kaukazu Eurazji. Położony na wybrzeżu Morza Czarnego, jest ograniczony od północy i północnym wschodzie przez Rosję, na południu Turcji i Armenii, a na południowym wschodzie przez Azerbejdżan.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Gruzja. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Gruzja
Typ studiów
Tempo
Georgian Aviation University

Gruziński Uniwersytet Lotniczy inicjuje proces szkoleniowy od października 2017 r. W zakresie następujących programów zawodowych: "Lotnictwo eksploatacyjne (komercyjny pi ... [+]

Gruziński Uniwersytet Lotniczy inicjuje proces szkoleniowy od października 2017 r. W zakresie następujących programów zawodowych: "Lotnictwo eksploatacyjne (komercyjny pilot śmigłowca)"; "Utrzymanie statku powietrznego (B1.1)" i "Utrzymanie statku powietrznego (B.2)

Wprowadzenie w życie wspomnianych programów kształcenia zawodowego stało się możliwe po tym, jak gruziński Uniwersytet Lotniczy stał się zwycięzcą konkursu Millennium Challenges Account - Georgia (MCA) i Millennium Challenge Corporation (MCC) o nazwie Industrial-Led Skills and Workforce Development (ISWD). W ramach realizacji projektu opracowano programy kształcenia zawodowego i bazę materialno-edukacyjną edukacyjną zgodnie ze standardami i wymaganiami Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA)... [-]

Gruzja Tbilisi
Sierpień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku