ACADEMICCOURSES

Zaoczne Kursy: Fryzjerstwo Wielka Brytania

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Programy fryzjerskie zazwyczaj uczą uczniów umiejętności potrzebnych do pracy w fryzjerstwie lub otwierają własną firmę wyszczuplającą. Programy te zazwyczaj uczą studentów, jak wycinać, stylizować i farbować włosy, a także uzupełniające umiejętności w goleniu, pielęgnacji twarzy i szampon.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Fryzjerstwo i w kraju Wielka Brytania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Fryzjerstwo, Wielka Brytania Filter

Początkujący Barbering

Kensington and Chelsea College
Kursy
<
Zaoczne
<
10 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Jest to krótki, dziesięć tygodniowy kurs, który jest prowadzony jeden wieczór w tygodniu i będzie wprowadzenie do podstawowych technik cięcia wymaganych Barbering. Jest to pop ...

Czytaj więcej

Golenia na mokro i zaawansowane techniki

Kensington and Chelsea College
Kursy
<
Zaoczne
<
6 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Golenia na mokro to szybko rozwijający się serwis w branży Barbering. Popraw swoje umiejętności techniczne i potencjał zarobkowy rejestrując się na tej Wet trakcie golenia. Do ...

Czytaj więcej