ACADEMICCOURSES

Kursy: Fryzjerstwo Stany Zjednoczone

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Barbering jest rodzaj usługi dostarczane mężczyzn do strzyżenia włosów i potrzeb stylizacji. Fryzjerzy pracować, aby pomóc golenie, cięcie i poprawić włosy z głowy i szyi. Nie tylko wyciąć włosy, ale również często oferują usługi depilacji twarzy dla mężczyzn.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Fryzjerstwo i w kraju Stany Zjednoczone. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Fryzjerstwo, Stany Zjednoczone Filter

Program kosmetologiczny

International College Of Cosmetology
Kursy
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Fryzjerstwa nie uczy się z podręczników; uczy się w salonie. Jako student w tym programie będziesz miał okazję pracować z prawdziwymi klientami w naszym salonie studenckim. ...

Czytaj więcej

Fryzjer

BJ'S Beauty And Barber College
Kursy
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ta uczelnia zamierza przygotować studentów Barbera z umiejętnościami niezbędnymi do zaspokojenia potrzeb branży poprzez ekspozycję na praktyczne, teoretyczne i praktyczne dośw ...

Czytaj więcej