ACADEMICCOURSES

Zaoczne Kursy: Fryzjerstwo Europa

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Aby nauczyć się umiejętności potrzebnych do pracy jako fryzjer, studenci zazwyczaj kończą program fryzjerski. W takim programie studenci mogą się uczyć fryzjera, techniki barwienia, stylizacji i golenia wraz z aspektami technicznymi tego pola.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Fryzjerstwo i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Fryzjerstwo, Europa Filter

Początkujący Barbering

Kensington and Chelsea College
Kursy
<
Zaoczne
<
10 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Jest to krótki, dziesięć tygodniowy kurs, który jest prowadzony jeden wieczór w tygodniu i będzie wprowadzenie do podstawowych technik cięcia wymaganych Barbering. Jest to pop ...

Czytaj więcej

Golenia na mokro i zaawansowane techniki

Kensington and Chelsea College
Kursy
<
Zaoczne
<
6 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Golenia na mokro to szybko rozwijający się serwis w branży Barbering. Popraw swoje umiejętności techniczne i potencjał zarobkowy rejestrując się na tej Wet trakcie golenia. Do ...

Czytaj więcej