ACADEMICCOURSES

Kursy: Fryzjerstwo Ameryka Północna

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Programy fryzjerskie zazwyczaj mają za zadanie uczyć uczniów umiejętności, których potrzebują do pracy w tym zawodzie. Po ukończeniu programu studenci są zwykle przygotowani do rozpoczęcia pracy w fryzjerstwie lub do otwarcia własnego.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Fryzjerstwo i w kraju Ameryka Północna. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Fryzjerstwo, Ameryka Północna Filter

Program kosmetologiczny

International College Of Cosmetology
Kursy
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Fryzjerstwa nie uczy się z podręczników; uczy się w salonie. Jako student w tym programie będziesz miał okazję pracować z prawdziwymi klientami w naszym salonie studenckim. ...

Czytaj więcej

Fryzjer

BJ'S Beauty And Barber College
Kursy
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ta uczelnia zamierza przygotować studentów Barbera z umiejętnościami niezbędnymi do zaspokojenia potrzeb branży poprzez ekspozycję na praktyczne, teoretyczne i praktyczne dośw ...

Czytaj więcej