ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Ghana

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Ghana stanowi doskonałe wykształcenie wyższe, zwłaszcza ze zwiększonej wykładowca-uczeń. Ghany system edukacji w ostatnich latach przyciąga międzynarodowy tłum studentów. Ghana ma 20 uczelni wyższych z Uniwersytetem Akrze jak najlepszych uczelni w całym kraju.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Ghana. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Oczywiście w roku akademickim badań rozwojowych

Kulturstudier
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Styczeń 2020 Ghana Cape Coast Wietnam Hội An + 2 więcej

Badanie Development Studies cały rok akademicki łącząc Wietnam i Ghanę! Najpierw uczysz Development Studies 1 w Wietnamie. Wtedy plecak drogę przez Azji i Afryki do Ghany, gdzie studiujesz Development Studies 2. Po zakończeniu roku akademickiego masz możliwość kontynuowania na drugim roku studiów licencjata w Development Studies na Uniwersytecie w Oslo i Akershus.

Oczywiście w światowych badaniach środowiskowych

Kulturstudier
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 semestr Skontaktuj się ze szkołą Ghana Cape Coast

Ten kurs daje wprowadzenie nauki społeczne do najważniejszych dziedzin w ramach globalnego badania środowiska w ogóle, a zwłaszcza w Afryce Zachodniej. To kopie do przyczyn i dynamiki wyzwań i dynamiki środowiskowych i różnych perspektyw dotyczących zarządzania zasobami naturalnymi.

Specyficzne programy firmowe

CEIBS Africa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 5 dni Wrzesień 2020 Ghana Accra

Programy profesjonalne zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby każdego i każdej organizacji. Jego celem jest zapewnienie najwyższego kierownictwa / kierownictwa wyższego szczebla / Bliski zarządy z perspektywy ogólnego zarządzania, systematycznej wiedzy zarządzania, ramy myślenia strategicznego i rąk na narzędzia zarządzania.