ACADEMICCOURSES

Catering kursy Woking

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Oczywiście na catering daje Sztuki Kulinarnej studentowi umiejętności potrzebnych do zrozumienia dane niezbędne do pomyślnego utworzenia catering. Będzie ona obejmować pomysły, jak, jak do transportu żywności bezpiecznie, jak rynek i jak zapewnia profesjonalną obsługę.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Catering i w kraju Wielka Brytania, Woking. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Catering, Woking Filter

Umiejętności 4 tygodniowe

Tante Marie Culinary Academy
Kursy
<
Studia dzienne
<
4 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs Tante Marie 4 Week Essential Skills jest jednym z wiodących kursów kulinarnych tego typu na świecie.

Czytaj więcej