ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Wielka Brytania, London

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Finance jest dana z zarządzaniem pieniędzmi dyscypliny i zawiera osobiste, firmowe, i finansów publicznych. Choć zwykle związane z aktywami i zarządzania długiem w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansów obejmuje również inne specjalizacje, takie jak rachunkowości i planowania emerytalnego.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Wielka Brytania, London. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

16 Wyniki z Finanse, London Filter

Poziom 1 - Finanse podstawowe

Financial ELearning
Online Zaoczne 1 - 5 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Kurs na poziomie 1 Finance Essentials to innowacyjny program incepcji obejmujący podstawowe aspekty wymagań dotyczących finansów osobistych.

Poziom 1 - Kryptowaluty

Financial ELearning
Online Zaoczne 1 - 1 tydzień Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Nasz kurs kryptowaluty poziomu 1 ma na celu przekazanie uczniowi fundamentalnego zrozumienia, w jaki sposób i dlaczego powstały kryptografie, jak / gdzie one się rozwijają oraz jak nauczyć się ich wymieniać i odkrywać możliwości rynkowe. Nasz kurs kryptowaluty poziomu 1 ma na celu przekazanie uczniowi fundamentalnego zrozumienia, w jaki sposób i dlaczego powstały kryptografie, jak / gdzie one się rozwijają oraz jak nauczyć się ich wymieniać i odkrywać możliwości rynkowe.

Course in Understanding Public Financial Management: How Is Your Money Spent?

SOAS University of London
Online Zaoczne 4 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London Singapur Singapore + 2 więcej

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online Zaoczne 4 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London Singapur Singapore + 2 więcej

Ten darmowy kurs internetowy, napisany i prezentowany przez prof. Pasquale Scaramozzino, dyrektora, CEFIMS i Hong Bo, starszego lektora w ekonomii finansowej, Szkoły Finansowej i Zarządzania, zajmie się w najszerszym kontekście zarządzaniem ryzykiem, co daje możliwość oceny odgrywają kluczową rolę w ryzyku w gospodarce światowej, zarówno pod względem możliwości, jak i potencjalnych zagrożeń.

Krótki kurs w finansach

European School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 miesiące Wrzesień 2019 Włochy Rome Milan Florence Hiszpania Madrid Wielka Brytania London + 7 więcej

Specjalistyczny program finansowy ESE skierowany jest do początkujących zarządzających funduszami i profesjonalnych analityków inwestycyjnych oraz bada zasady finansowania i decyzje inwestycyjne oraz ich wpływ na szeroki zakres współczesnych zagadnień zarządzania. Studenci nie tylko badają zewnętrzne przyczyny i skutki bogactwa, ale, co ważniejsze, są zachęcani do patrzenia na niewidzialne przyczyny wewnętrzne.

zarządzania ryzykiem kredytowym

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Zapewniamy przegląd rynku ryzyka kredytowego i praktyczne zastosowanie technik modelowania.

private equity

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Program ten ma na celu zapewnienie podkładu na temat struktury i praktyki instytucjonalne inwestycji private equity.

fundacji i wyposażenie zarządzania aktywami

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 6 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Kurs rozwija umiejętności w zakresie zarządzania aktywami inwestycyjnymi fundacje, fundacje, uniwersytety, organizacje charytatywne i tak dalej.

fuzji i przejęć

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Fuzje i Przejęcia Program przeznaczony jest dla kadry kierowniczej i osób odpowiedzialnych za przejęć.

zaawansowane corporate finance

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Szkolenie odbędzie się w sferę skomplikowanych podejmowania decyzji finansowych i uczyć, jak rozpoznać standardowych narzędzi.

corporate finance modułowy program

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 tyg. Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Program umożliwia zdobycie narzędzi w trzech modułów samowystarczalny, daje użytkownikowi dość czasu na przyswojenie materiału.

zarządzania portfelem

University of Chicago Booth School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago Philadelphia Wielka Brytania London Hiszpania Madrid + 5 więcej

Mimo że program koncentruje się przede wszystkim na strategii ilościowych w akcje USA, podstawowe zasady mogą być stosowane do innych aktywów i na arenie międzynarodowej.

Analiza finansowa dla menedżerów niefinansowych

University of Chicago Booth School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago Philadelphia Wielka Brytania London Hiszpania Madrid + 5 więcej

Program ten ma zwiększyć zdolność do rozumienia sprawozdania finansowe, lepszą komunikację z finansowi w organizacji, ocenić swoje wyniki finansowe jednostki i podejmowania prawidłowych decyzji finansowych.

podstawy opcje, futures i innych instrumentów pochodnych

University of Chicago Booth School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago Philadelphia Wielka Brytania London Hiszpania Madrid + 5 więcej

Celem kursu jest pomóc menedżerom uzyskać wiedzę o tym, co pochodne instrumenty finansowe są, jak działają, jak są one wykorzystywane.

finansowe seminarium dla kadry kierowniczej

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Seminarium finansowe dla kierownictwa wyższego szczebla program poszerzyć swoją wiedzę z zarządzania finansami zapewnić Państwu kompleksowe badania na najlepszymi praktykami w przedsiębiorstwach zarządzania finansami na wyższym szczeblu.