ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Toledo

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Dziedzinie finansów mogą być podzielone na osobistego, publicznego oraz Corporate Finance. Każdy podpole koncentruje się na zarządzaniu aktywami i długów, często koncentruje się na bankowości inwestycyjnej. Studenci Finansów może utrzymać swoje wykształcenie ogólne lub specjalizują się w określonej dziedzinie, takich jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Toledo Ohio to miasto portowe pomiędzy Ohio i Michigan. Miasto znajduje się na jeziorze Erie i zapewnia piękne widoki i plaże. Toledo odgrywa gościć wielu uczelni, które zapewniają mnóstwo potencjalnych poważnych wyborów.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Toledo. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Finanse, Toledo Filter

ciągłości działania

University of Tulsa College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 dzień Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tulsa Toledo + 1 więcej

Jednodniowe wydarzenie zaprojektowane, aby dać Ci narzędzia do planu na następne katastrofy gospodarczej.

zaawansowane zarządzanie projektami i zarządzania ryzykiem w projekcie

University of Tulsa College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tulsa Toledo + 1 więcej

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu.