Filter
Kursy
Stany Zjednoczone Ohio Toledo Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Toledo

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Dziedzinie finansów mogą być podzielone na osobistego, publicznego oraz Corporate Finance. Każdy podpole koncentruje się na zarządzaniu aktywami i długów, często koncentruje się na bankowości inwestycyjnej. Studenci Finansów może utrzymać swoje wykształcenie ogólne lub specjalizują się w określonej dziedzinie, takich jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Toledo Ohio to miasto portowe pomiędzy Ohio i Michigan. Miasto znajduje się na jeziorze Erie i zapewnia piękne widoki i plaże. Toledo odgrywa gościć wielu uczelni, które zapewniają mnóstwo potencjalnych poważnych wyborów.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Toledo. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Finanse, Toledo

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Stany Zjednoczone
Ohio
Toledo
Typ studiów
Tempo
University of Tulsa College of Business Administration

Jednodniowe wydarzenie zaprojektowane, aby dać Ci narzędzia do planu na następne katastrofy gospodarczej. ... [+]

Kolejna klęska, IT glitch lub ataku terrorystycznego mogłyby zakłócić Twojej firmy. Tylko jak długo można firma przetrwa?

Wróżby pandemii, zniszczenia z ostatnich huragany i tornada, oszustwa pracowników, wirusy komputerowe-biznes nie może sobie pozwolić na odrzucenie ewentualnego wpływu takich nieprzewidzianych zdarzeń. Po całym przedsiębiorstwie Business Continuity Plan może oznaczać różnicę między wychodzenie z zakłóceń w działalności gospodarczej i utraty biznesu.

Czy jesteś częścią zespołu, kierownictwo spółki małe i średnie przedsiębiorstwa bądź kierownictwa wyższego szczebla w dużej korporacji, musisz przygotować się do kolejnego kryzysu przedsiębiorstwa. I przygotowania nie tylko o przetrwanie, ale przerwa w IT ochrony zaplecze biznesowe, sprzęt, usługi, transport, ludzi, finansów i innych. Kompleksowy plan ciągłości mogą umieścić w kontroli przy następnym nieoczekiwane zdarzenie zagraża Twojej firmy. ... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa Toledo
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
1 dzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Tulsa College of Business Administration

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu. ... [+]

Mamy odnowionej nasze Advanced Project Management Course, a teraz to Project Risk Management. Same wielkie oczywiście, po prostu więcej głębi. Project Risk Management filtrów drodze w trakcie trwania, ale ma jeden intensywny moduł dedykowany do tematu, jak również.

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu. Aby osiągnąć maksymalne korzyści Oczywiście, zalecamy udział w Rozwój umiejętności zarządzania projektami lub równoważny kurs i co najmniej jeden rok doświadczenia praktycznego zarządzania projektami. Uczestnicy powinni przeglądu zasad zarządzania projektami przed wzięciem udziału w tym kursie. ... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa Toledo
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku