ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, McKinney

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Uzyskać tytuł magistra w zakresie finansów i lepiej zrozumieć rynek akcji i jego tendencje. Programy te dadzą Ci wiedzę, dzięki którym możesz najlepiej przewidzieć rynku i wykorzystać go przy użyciu różnych zaawansowanych technik handlowych.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, McKinney. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Finanse, McKinney Filter

Szkolenia finansowe

TrainUp
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone McKinney + 1 więcej

Oferuje 2706 kursów szkoleniowych z 231 instytucji szkoleniowych, w tym Lorman Education, NBI, Inc., SkillSoft.