Filter
Kursy
Stany Zjednoczone Texas Dallas Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Dallas

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Finance jest dana z zarządzaniem pieniędzmi dyscypliny i zawiera osobiste, firmowe, i finansów publicznych. Choć zwykle związane z aktywami i zarządzania długiem w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansów obejmuje również inne specjalizacje, takie jak rachunkowości i planowania emerytalnego.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Dallas, Texas ma największy obszar metropolitalny śródlądowych w całych Stanach Zjednoczonych. To nie tylko bardzo wiele szkół wyższych lokalnie, ale w pobliskich regionów i okolic, jak również.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Dallas. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Finanse, Dallas

Cox School of Business, Southern Methodist University

Program jest skoncentrowany, tygodniowy kurs, który rozpoczyna się późnym popołudniem w niedzielę i kończy w połowie po południu w piątek. Większość dni składa się z trze ... [+]

Tygodniowe seminarium dostarcza praktyczne podejście do opanowania podstawowych elementów strony finansowej dzisiejszej energetyki. Seminarium zwraca średnim do wysokiego szczebla uczestników z wielu segmentach przemysłu ropy i gazu oraz z różnych obszarów funkcjonalnych w przedsiębiorstwach energetycznych. Poznasz i dzielić się swoimi pomysłami z kadry kierowniczej z całego świata. Wiele czasu w trakcie programu zostanie wydane omawiania problemów przemysłu innych uczestników programu - w małych grupach dyskusyjnych, w tętniącej życiem sesji w klasie, w czasie lunchu, w nieformalnych spotkań z powrotem w hotelu. Program jest skoncentrowany, tygodniowy kurs, który rozpoczyna się późnym popołudniem w niedzielę i kończy w połowie po południu w piątek. Większość dni składa się z trzech sesji klasy i trzy małe grupy dyskusyjne. Typowy dzień pracy zaczyna się dyskusje w grupach, a kończy się z indywidualnego przygotowania późnym wieczorem. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to program in-residence. Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że uczestnicy czerpią ogromne korzyści z interakcji grupy i zatężono doświadczenia, że format in-residence pozwala. Kto powinien uczestniczyć - Pokoje dla menedżerów finansowych, którzy chcą osiągnąć pewien stopień znajomości zagadnień finansowych w branży energetycznej ustawienie - Kierownicy finansowi, którzy chcą wyostrzyć swoje umiejętności, poszerzyć bazę wiedzy i dotyczą ich funkcjonalnych umiejętności w szerszym, ogólnym kontekście zarządzania - Typowa uczestnik ma ponad pięć lat doświadczenia w zarządzaniu - Wiek uczestników wahał się od ogólnie początku lat 30. do początku lat 50. - W której wezmą udział zarówno ropy naftowej i gazu firm lub firm z pokrewnych branż energetycznych, takich jak przedsiębiorstwa rurociągów, usługi i dostawy, organizacji, agencji rządowych... [-]

Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2019
Zaoczne
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cox School of Business, Southern Methodist University

Ten trzydniowy program zapewni lepsze zrozumienie liczby stron Twojej firmy. ... [+]

Zrozumienie liczb Ten trzydniowy program zapewni lepsze zrozumienie liczby stron Twojej firmy. Pierwszy dzień programu zaczyna się na najbardziej podstawowym poziomie i wprowadza podstawową terminologię i koncepcje księgowe. Trzy podstawowe sprawozdania finansowe - bilans, rachunek zysków i strat oraz rachunek przepływów pieniężnych - zostały szczegółowo opisane. Różnice pomiędzy rachunkowością gotówkową a rozliczeniami memoriałowymi są podświetlone. Następnie uczestnicy wspólnie konstruują i interpretują zestaw sprawozdań finansowych. Dzień drugi kursu opiera się na tych podstawowych zasadach, demonstrując, jak używać danych finansowych do oceny wyników finansowych i prognozowania przyszłych potrzeb zasobów. Dzień kończy się wprowadzeniem do budżetowania kapitału i technik podejmowania decyzji w projekcie. Ostatni dzień wchodzi w sferę Rachunkowości Menedżerskiej. Tutaj koncentrujemy się na wykorzystaniu odpowiednich kosztów i danych finansowych w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych. W trakcie wykładu omówiono parametry wydajności i systemy zarządzania. Kto powinien uczęszczać - menedżerowie na wszystkich poziomach, pracujący w niefinansowych dziedzinach - menedżerowie techniczni, którzy mają odpowiedzialność za straty w zyskach i / lub budżecie - osoby nastawione na promocję - Każdy, kto potrzebuje wstępnego spojrzenia na podstawy finansowe i sprawozdania finansowe Kluczowe tematy * Podstawowe koncepcje rachunkowości i finansów - Naucz się podstawowych pojęć i pojęć niezbędnych do zrozumienia liczby stron Twojej firmy - zrozumienie procesu księgowania, jego roli w organizacji i jej roli w gospodarce ogółem - Jak procesy księgowe i finansowe wpływają na decyzje biznesowe * Wprowadzenie do sprawozdań finansowych - trzy podstawowe sprawozdania finansowe: bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych - zastosowania i znaczenie tych wypowiedzi oraz ich interakcje - Zrozumienie... [-]

Stany Zjednoczone Dallas
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku