ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Oklahoma

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Oklahoma. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Finanse, Oklahoma Filter

ciągłości działania

University of Tulsa College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 dzień Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tulsa Toledo + 1 więcej

Jednodniowe wydarzenie zaprojektowane, aby dać Ci narzędzia do planu na następne katastrofy gospodarczej.

zaawansowane zarządzanie projektami i zarządzania ryzykiem w projekcie

University of Tulsa College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tulsa Toledo + 1 więcej

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu.