ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Ohio

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Studenci finansów dowiedzieć się o wszystkich aspektach zarządzania pieniędzmi. Pole zawiera inwestycji biznesowych i bankowość, zarządzanie osobiste pieniądze i rachunkowość. Studenci mogą zachować ich kształcenia ogólnego, lub może wybrać specjalizację wcześnie w takich dziedzinach jak osobistego planowania finansowego i księgowości.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Ohio. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Finanse, Ohio Filter

ciągłości działania

University of Tulsa College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 dzień Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tulsa Toledo + 1 więcej

Jednodniowe wydarzenie zaprojektowane, aby dać Ci narzędzia do planu na następne katastrofy gospodarczej.

zaawansowane zarządzanie projektami i zarządzania ryzykiem w projekcie

University of Tulsa College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tulsa Toledo + 1 więcej

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu.