Filter
Kursy
Stany Zjednoczone Ohio Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Ohio

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Studenci finansów dowiedzieć się o wszystkich aspektach zarządzania pieniędzmi. Pole zawiera inwestycji biznesowych i bankowość, zarządzanie osobiste pieniądze i rachunkowość. Studenci mogą zachować ich kształcenia ogólnego, lub może wybrać specjalizację wcześnie w takich dziedzinach jak osobistego planowania finansowego i księgowości.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Ohio. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Finanse, Ohio

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
University of Tulsa College of Business Administration

Jednodniowe wydarzenie zaprojektowane, aby dać Ci narzędzia do planu na następne katastrofy gospodarczej. ... [+]

Kolejna klęska, IT glitch lub ataku terrorystycznego mogłyby zakłócić Twojej firmy. Tylko jak długo można firma przetrwa?

Wróżby pandemii, zniszczenia z ostatnich huragany i tornada, oszustwa pracowników, wirusy komputerowe-biznes nie może sobie pozwolić na odrzucenie ewentualnego wpływu takich nieprzewidzianych zdarzeń. Po całym przedsiębiorstwie Business Continuity Plan może oznaczać różnicę między wychodzenie z zakłóceń w działalności gospodarczej i utraty biznesu.

Czy jesteś częścią zespołu, kierownictwo spółki małe i średnie przedsiębiorstwa bądź kierownictwa wyższego szczebla w dużej korporacji, musisz przygotować się do kolejnego kryzysu przedsiębiorstwa. I przygotowania nie tylko o przetrwanie, ale przerwa w IT ochrony zaplecze biznesowe, sprzęt, usługi, transport, ludzi, finansów i innych. Kompleksowy plan ciągłości mogą umieścić w kontroli przy następnym nieoczekiwane zdarzenie zagraża Twojej firmy. ... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa Toledo
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
1 dzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Tulsa College of Business Administration

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu. ... [+]

Mamy odnowionej nasze Advanced Project Management Course, a teraz to Project Risk Management. Same wielkie oczywiście, po prostu więcej głębi. Project Risk Management filtrów drodze w trakcie trwania, ale ma jeden intensywny moduł dedykowany do tematu, jak również.

Jeśli na co dzień zarządzają projektami i wymagają zaawansowanych umiejętności, ten kurs jest drugim krokiem do dalszego rozwoju dla każdego menedżera projektu. Aby osiągnąć maksymalne korzyści Oczywiście, zalecamy udział w Rozwój umiejętności zarządzania projektami lub równoważny kurs i co najmniej jeden rok doświadczenia praktycznego zarządzania projektami. Uczestnicy powinni przeglądu zasad zarządzania projektami przed wzięciem udziału w tym kursie. ... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa Toledo
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku