ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Stany Zjednoczone, Fullerton

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Fullerton, California to miasto znane z historycznych wyników, które udowodnią, że raz gospodarzem prehistoryczne ssaki, takie jak wielkie mamuty. Oprócz licznych szkół publicznych, miasto ma znaczną liczbę szkół katolickich, jak również. California State University, Fullerton jest największym w kraju oraz z dwóch innych uczelni, Fullerton działa jako ważnego centrum edukacyjnego.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Stany Zjednoczone, Fullerton. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Finanse, Fullerton Filter

Program ubezpieczenia

California State University at Fullerton,Steven G. Mihaylo College of Business and Economics
Ośrodek kształcenia Zaoczne Stany Zjednoczone Fullerton

Program integruje technologię, pisemnej, ustnej komunikacji interpersonalnej umiejętności i pomysłów dotyczących dobrych praktyk biznesowych na ubezpieczenie / usług finansowych programu